Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18 évesen kopaszodom, mit...

18 évesen kopaszodom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, idén év elején kezdtem el megnöveszteni a hajamat és azóta háromszor lett festve, nem tudom, hogy korábban is ilyen volt-e vagy csak most, hogy hosszú tűnik fel, de két oldalt amolyan Jack Nicholson-szerűen kopaszodom. Mivel hosszú és előre lóg, így nem vehető észre, de ha hátrahúzom, akkor nagyon-nagyon gázul néz ki.


Tudtommal apának is már 20-21 évesen látszódott ez, úgyhogy az ok az megvan, de én nagyon nem akarom ezt...


Milyen HATÁSOS módszereket ismertek?

Heti egyszer-kétszer mosok hajat, balzsamot használok, festést nem vittem túlzásba szerintem.


Ő mondjuk nem Jack, hanem Heath, de csak hogy tudjátok milyen típusú kopaszodásra gondolok:

[link]

Nyilván, nekem jelenleg még nem ennyire előrehaladott.


2018. szept. 23. 16:49
 1/2 anonim válasza:
86%

Ha genetikai kopaszodásod van, ami a leírtak alapján -apád- valószínű, akkor csak késleltetni lehet.


Használj alpecin c sampont, az segít, illetve a hajszeszt.

2018. szept. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
35%
Talán fogadd el a helyzeted.
2018. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!