Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha ilyen haja van valakinek...

Ha ilyen haja van valakinek mit gondoltok róla? Tetszik vagy inkább nevetséges?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 23. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik, de sosem lesz ilyen fényes, miután kilépsz a fodrásztól. Hamar fakul.

Ha van jó stílusod hozzá, hajrá!

2018. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy evig ilyen volt es imadtam, es mindenki irigykedett. Enyem feher-szurke volt, aztan hofeher. Vegul szettort es levagattam.

20/L

2018. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik. Ilyen nekem is már egy-két éve. Csak sok figyelmet igényel,ápolni kell. :)
2018. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz. Pár év múlva meg nem győzöd majd festegetni a rendes hajadat hogy ne látszódjanak az ősz hajszálaid...
2018. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szép, nekem az ápolt ősz haj is tetszik. Szoktam látni olyan idősebb nőket, akik direkt ősz hajra való szürke, ezüst hamvasító hajfestéket használnak, igorának van olyan, nagyon szép tud lenni.


Viszont sajnos tényleg kevés embernek áll jól, mivel rendszeresen karban kell tartani és erősen roncsolja a hajat.

2018. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!