Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha becsomósodik a lágy arcpude...

Ha becsomósodik a lágy arcpuder és viszket tőle a bőr akkor az gombatol lehet?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy csalán kiütés keletkezik főleg a homlokomon és viszket ha bepúderezem az arcom

Utána észrevettem hogy a finom ásványi arcpuderem nem hullik le a szűrő lyukakon hanem mintha nedves lenne és csomokba össze állna

Létezik hogy nem tisztotottam nyáron az ecsetem amivel felviszem és a puderbe martogatva abba gomba vagy egyéb rossz keletkezett?

Volt hasonló tapasztalatotok?

Ui. Voltam bőrgyógyászatra, legyintettek h allergia és zsíros kenőcsöt kevertek ki nekem ami miatt nem száradt le a kiütés szóval át tértem a cinkes pasztara azzal hatásosabb lett .



2018. szept. 24. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha összecsomósodik, akkor ne használd. A sminkeknek is van ám lejárati ideje, amin túl egészségtelen használni. Dobd ki és kész
2018. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fél éve vettem és még 2 évig jónak kell lennie

Más pudertol is jött ki ilyen kiütés amit ugyanazzal az ecsettel vittem fel igaz mind egy márkához tartozó puderek..

2018. szept. 25. 09:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg az ecset lehet a bibi, mosd el vagy inkább vegyél újat
2018. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!