Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajtövemnél levágtam a...

Ha a hajtövemnél levágtam a hajam, a fülem előtt, akkor az ugyanolyan vékony gyenge haj lesz, vagy erős?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít, már sírógörcsöt kaptam tőle, nem szeretném ha a fülem előtt lévő haj, rendes, erős haj lenne. Tudom az én hibám ne is mondjátok...

2018. szept. 24. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a haj belül a fejbőröd alatt lévő hajhagymából nő ki újra így a haj szerkezete nem fog megváltozni. Ha vékony szálú hajad volt, akkor az is marad. Csak azért gondolják sokan, hogy vastagodik, mert a hajvégek nincsenek elkopva így a hatás olyan mintha vastagabb lenne, de nem az.
2018. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kiritkítom, ahogy a frufrum is és akkor nem tömöttnek néz ki, ha ez a baj.
2018. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából arra a “babahajra” gondolok a fülem előtt, mert eddig egy vékony, kis haj volt, nem pedig olyan mint pl ami a fejem közepén van. És a fülem előtt az egyik részt levágtam és nagyon félek, hogy sima, rendes haj fog nőni belőle, mert most úgy látszik, hogy az lesz
2018. szept. 24. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, maga a hajszál nem fog vastagodni viszont azért nem érdemes így levágni tőböl a babahajat mert mikor nő vissza friss lesz a vége a vágás miatt, és az égnek fog állni ahogy nő. Egy tubus hajlakkal se fogod tudni lelapítani... nagy hiba, de már nem tudsz mit csinálni. Amíg nem nő vissza eléggé hordd leengedve ha nagyon csúnya
2018. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából már valamennyit nőtt, tehát az annyiból nem zavar, mert már kb 3 hónapja vágtam le. Csak attól félek, hogy sima, erős hajként fog-e visszanőni. Mert nem akarok egy nagy hosszú tincset a fülem előtt.:/ már megbántam és visszasírom a régi hajamat. De akkor köszönöm, hogy megnyugtattatok, hogy ugyanolyan gyenge hajnak fog visszanőni. :D
2018. szept. 25. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!