Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes férfiként fodrásznak...

Érdemes férfiként fodrásznak tanulnom?

Figyelt kérdés

Lenne reális megélhetési lehetőségem vajon, tehát jól keresnek?

Nincs túl sok fodrász már?

Kuriózumnak számít egy férfi, aki fodrász?

Egy esetleges tanfolyamot, ha elvégzek, akkor, ha az én szakmai hozzáállásom olyan, akkor egyenértékű tud lenni, egy nappalin szerzett szakmával?

Sokat számít a gyakorlati hely a későbbiekben?

Várom a (leginkább szakmabeli) tapasztalatokat, meglátásokat!


2010. jún. 23. 09:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy jóképű srác vagyok, jó beszélőkével, szóval szeretnek a csajok! Gondolom ez is sokat nyomhat a témán...
2010. jún. 23. 09:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van férfi fodrász ismerősöm, több is, és egyszerűen szuperek!!! Annyi fantáziájuk van és olyan kreatívak. Nyílván ez egyén függő. De sok csaj jár hozzájuk.Szerintem a sikered csak tőled függ - van e hozzá kézügyességed, kreativitásod, tudsz e megújulni, fejlődni... Ha talpraesett vagy és becsületesen dolgozol + megvannak benned a fent említett tulajdonságod akkor sikeres lehetsz!
2010. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem anyukám fodrász volt, de már nem dolgozik a fodrász szakmában, mert amikor tesómmal születtünk túl sok idő kiesett, és a vendégei már máshoz jártak, amikor megpróbált visszamenni akkor meg már túl sok fodrászüzlet volt arrafelé.Mindig azt mondja hogy a pasiknak jobb a fodrász szakma, mert nem esnek ki a család miatt!És ez biztos hogy így van! Ráadásul ha megnézed Hajas, Zsidró az igazi sztárfodrászok is pasik.

Az igaz, hogy sok a fodrász, de ha jól csinálod,hamar kiépül a vendégköröd!

2010. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon jól hangzik! Jól lehet keresni vele? Szóval egy átlagfizetésnél azért jobban?
2010. jún. 23. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukám fél 8tól este 8ig benn volt az üzletben,folyamatosan volt munkája.Azt mondja hogy akkor jól keresett.
2010. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha fodrásznak tanulsz/fogsz tanulni...ha a tárcád engedi mindenképp tegyél le mesterkurzust is.

ezzel baromi jól lehet keresni.A mesterkurzus 300.000.- körül van..nem olcsó,de nagyon jó befektetés.A nevedet fizetnék meg igazán,de azt nagyon..

ezen az úton érdemes elindulnia egy leendő fodrásznak úgy gondolom,ha nem egy sarki fodrásznak készül..Énis gondolkodtam rajt,de maradok a divattervezésnél.

2010. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fodrászom is mesterkurzust végzett - azt mondja ez volt a legjobb döntése életében, szóval ezt én is ajánlani tudom, hogy csináld meg. A gyakorlati helyről meg annyit, hogy sokat számít kitől tanulhatsz egy jó gyakorlati helyen rengetek dolgot elleshetsz a profiktól. Ha megprofi leszel egyszer én is elmegyek hozzád hajat vágatni! :)
2010. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt azért hozzákell tenni, hogy rendes iskolába tanulj fodrásznak és gyakszán egy fodrásztanodába menny, ne magánemebrhez, főleg ne ilyen 8 hónapos képzésekre, mert semmitse fogsz tanulni, meg arra számíts hogy mikor tanulod a szakmát kb 1-1.5 évig emebr hajához hozzáse engednek nyúlni, csak babafejeken gyakorolhatsz
2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!