Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól...

Milyen hajszín állna jól nekem, tudnátok adni pár tanácsot?

Figyelt kérdés

Szóval nem igazán tudom mi állna jól nekem? A bőröm nagyon világos és sápadt, meleg tónusú (sárgás). A szemem zöld, de nem élénk, inkább szürkés, olyan semmilyen. Az eredeti hajszínemet hordom most, ami sötétbarna és nincs benne árnyalat, se nem vöröses, se nem arany, olyan szürke... szerintem nagyon rosszul áll, mert még sápadtabbnak tűnök tőle, mint alapból. A hajam az most ilyen stílus nélküli, full egyenes, hátközép alá ér. De legalább dús és erős. Sajnos zsírosodásra hajlamos, úgyhogy mosás után szép fényes, de mosás után 2 nappal úgy nézek ki, mintha nyakon öntöttek volna egy vödör étolajjal :(

Az arcom az olyan gömbölyű, az állam csapott és hosszú az orrom. Valahogy a hajszínemmel a szememre szeretném vinni a hangsúlyt, mert a jelenlegivel borzasztó sápadtnak tűnök és ha le van engedve az orrom még hangsúlyosabb (mert beletakar oldalról a szemembe) Azt remélem, hogy van olyan hajszín, amitől élénkebbnek tűnik a szemem én meg kevésbé látszom sápadtnak. Esetleg kicsit fiatalosabbnak tűnnék tőle :D Ha fotó készül rólam a barátnőimmel, akkor én mindig úgy nézek ki rajta, mintha orrtörésből gyógyulnék :( akárhogy sminkelek, meg fésülködük meg öltözködöm, úgy nézek ki, mint egy csapzott zombi :( Valami szőkésre gondoltam elsőre, de annyi szín van, hogy fogalmam sincs, mi állna jól (vörös? ha igen inkább narancsos vagy inkább lilás? vagy valami extrém? hupikék?) Meg kicsit félek is, hogyha szőkére festetem a hajamat, akkor tönkremegy :S meg ha befestetem a hajamat, akkor már a szemöldökömet is kell :S a szemöldököm elég hangsúlyos, van egy fura íve, nem szeretem, azzal se tudom mit kezdjek. :S



2018. szept. 27. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a bőröd világos, a szemed pedig zöld, akkor neked jól állnának a meleg árnyalatok. Vörösesbarna, aranybarna, karamell. A szőke hajszín még jobban sápasztana. Ha a szemöldököd sötét, a sima bolti hajfestékkel ugyanúgy világosíthatsz a hajadhoz.
2018. szept. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a szőke még rosszabb lenne mert akkor még sápadtabbnak tűnnél.

Szerintem is az élénk barna, vöröses melírrel jól állna 😊

2018. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!