Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném a sötétbarna hajam...

Szeretném a sötétbarna hajam kiszőkítettni fehér/ezüstösre. Pécsen kit, vagy milyen fodrászatot tudtok ajánlani ami bevált nektek?

Figyelt kérdés
17/f

2018. szept. 29. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az árkádba szoktam járni,egy ági nevű fodrászhoz.Bár festetni nem festettem a hajam, de a vágást/formáravágást eddig ő csinálta meg nekem a legjobban, és ha festetni szeretném én biztos oda mennék.Most nem akarom bizton állítani, hogy pont olyat csinál amilyet akarsz,mert ezt nem tudhatom mert még festést nekem sem csinált de én oda mennék, mert amit viszont csinált avval teljesen megvagyok elégedve.Pedig 3-szor voltam a biohair-be, és mindig elrontották, voltam a király utcában lévőbe egyszer vagy kétszer már nem tudom, és ott se volt az igazi..

17/l

2018. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dudás-Hajas Szalon
2018. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!