Szakáll kérdés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lettem szeptember elején és azt szeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek genetikailag alkalmatlan vagyok-e a szakáll nővesztésre, és ha tudjátok megosztanátok-e velem, hogy nektek mikor kezdett el nőni rendesen az arcszőrzetetek? Nekem a bajszom nő, és az államon a szőr ott olyan színű mint a hajam színe tehát sötét barna, de még ez sem olyan sűrű viszont azt veszem észre, hogy hónapról hónapra sűrűsödik. Oldalt pedig sok halvány barna színű szál van, van néhány erősebb is de egyáltalán nem összefüggő. Szerintetek lehet valaha is normális szakállam, vagy ne is álmodjak róla?

2018. szept. 29. 22:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj és azt még elfelejtettem írni, hogy a családom összes férfi tagjának erős arcszőrzete van, például apukámnak már 13 évesen erősen nőtt.
2018. szept. 29. 22:39
 2/5 anonim válasza:
Én is 17 vagyok de nekem még nem igazán kezdett nőni :/
2018. szept. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy mindenkinek más korban kezd el?
2018. szept. 30. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de ez teljesen egyénfüggő. Páromnak már 15 évesen rendes kecskeszakálla volt, míg egy haveromnak 17 évesen is alig nő valami az arcán
2018. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is, jöhetnek még a válaszok:)
2018. szept. 30. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!