Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Kb 1 eve volt utoljara festve, kb 1 honapja volt utoljara drog a szervezetemben(erre gondoltam eloszor, de nemhiszem). Mar 1 eve nem tudok mit kezdeni vele

2018. okt. 2. 21:01
 1/3 anonim válasza:
Vitaminhiany, stressz, ha lany vagy akkor esetleg vasalas, gondorites, szaritas, szex kozben ha huzzak
2018. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Srac vagyok :D stresszre gondoltam enis.. és milyen vitaminokat kéne szednem, ahhoz hogy rendbejojjon?
2018. okt. 3. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon sok minden okozhatja. Ha vitamint akarsz szedni, a Forcapilt ajánlják sokan. Én vasat szedek rá meg sörélesztőt, omega-3 zsírsavakat, különböző hajvitaminokat, búzacsíra olaj, tökmagolaj, fűrészpálma, kalcium, D-vitamin, minden anyámkínja nem működik mégse. Elvileg a korpa miatt is hullhat, nem tudom, a tied korpásodik-e. Illetve ha zsíros a haj, nem jutnak a hajhagymák tápanyagokhoz, tehát jobb megmosni, ha kezd zsírosodni. Hormon probléma is lehet, ha a férfiasan hullik (elől mikiegeresedik) vagy ha foltosan hullik, akkor orvoshoz kell fordulni. Nekem amúgy minden leletem negatív, szóval azok se tudnak mindent.

Nem szabad hajszesszel kiszárítani a fejbőrt, hidratálni kell akkor is, ha gyorsan zsírosodik. Inzulinrezisztencia is okozhat hajhullást. Illetve édesapádat megkérdezni neki mikor kezdett hullani, mert sima genetika is lehet. Mozgás, fejmasszírozás a jó keringésért, sok folyadék és hát ha szegényesen étkezel, valami vitamin nem árthat, de nem tudom, nálam csodát nem tett. Mindenmentes sampon és balzsam jó lehet még (ne legyen benne alkohol, se szilikon meg egyéb káros dolgok) és az alkohol, a dohányzás meg a drog se jó hajhullásra. Na meg ha mindig reggelig fent maradsz, felborul a bioritmus meg nem alszod ki magad vagy olyan gyógyszert szedsz, az is lehet az oka. Én hónapok óta kutatom, hogy mi az oka, de még nincs meg.

2018. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!