Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú férfinak fonott haj?

Hosszú hajú férfinak fonott haj?

Figyelt kérdés
Vállig érő hosszú hajam van, és szeretnék kipróbálni valamilyen fonást. Szerintetek hogyan nézne ki, illetve milyet ajánlanátok?

2018. okt. 2. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha alapból megy a stílusodhoz, teljesen jó.

Nekem a barátnőm szokta fonni a hajam, nagyon szeretem :D miután kibontom, utána meg tok jo hullamos.

Keresx ra neten fomasokra, es kerd meg a baratnod/feleseged/anyukad/lanyod/fiad/testvered, hogy csinalja meg neked és közben magyarázza el hogy csiald magadnak

2018. okt. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik egy férfin a hosszu haj,ha meg még be is fonná végképp kiábrándìtana. De ez csak az en veleményem. Van olyan ismerosom,aki meg odaig van a hosszu haju pasikért.

23/N

2018. okt. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!