Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldök keskenyítés férfinak?

Szemöldök keskenyítés férfinak?

Figyelt kérdés

Csúnya, nagy vastag szemöldököm van, ami zavar. Szeretném picit keskenyíteni, van is célszerszámom (kis nyírógép) ami elvileg erre is jó, de nem merek belevágni mert mi lesz ha nem lesz egyforma a kettő vagy nem lesz esztétikus? Menjek el kozmetikushoz, vagy van valami jó módszer, amivel otthon is szépen meg tudom magamnak csinálni? (B _zizós kommenteket nem kérek, hetero vagyok.)


19/F



2017. nov. 26. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
De miért zavar, örülj hogy férfias vagy, szerintem meg nem csúnya, lehet kicsit sokat foglalkozol magaddal nem?
2017. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Kozmetikus. Szépen megigazítja majd. A vastag bozontos szemöldök nem férfias. Inkább gusztustalan. Ha kell képpel bizonyítom, hogy a nagyon vastag szemöldök az okádék. Nem akarok ezzel senkit sem megbántani, de azért a szemöldökünk sokat elárul rólunk.
2017. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus! Ott legalább meglátod hogyan kell, és utána magadnak is meg tudod otthon csinálni.

Tényleg zavaró a dús szemöldök, nagyon kevés embernek áll jól!

Magadnak ne szedd ki, mert könnyen el lehet rontani.

33/N

2017. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus
2017. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Van otthoni módszer, a szemöldökcsipesz. A többit felejtsd el. De csipesszel is csak azután állj neki, miután elmentél kozmetikushoz, és ő normálisan formára szedte neked. :) Utána pár naponta kiszedheted a kinövő szálakat. De havonta akkor is érdemes kozmetikusra bízni, hogy megigazítsa a formáját és rövidítsen is rajta.


Fiúként én kéthetente járok kozmetikushoz formára szedetni, van amikor gyantázza, van amikor csipeszeli, attól függ, mikor mennyi nő vissza. Mióta szépen el van vékonyítva, meg formára igazítva az íve, sokkal barátságosabb az arcom, többen megdicsérték a csajok közül, hogy jól néz ki. :)

2017. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor kozmetikusra bízom a dolgot.
2017. nov. 27. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!