Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy jelentkezzek be a régi...

Hogy jelentkezzek be a régi fodrászomhoz?

Figyelt kérdés
Mentem volna fodrászhoz, de lemondtam,(nagyon drágán dolgozik, és hirtrlen jött változás miatt nem tudtam kifizetni. Neki persze nem ezt mondtam, hanem hogy közbe jött valami de még hívom) és később elmentem egy másikhoz szőkítésre, ami a régivel volt megbeszélve. Nagyon elromtotta az új fodrász a hajamat, szinte barna nem is maradt, ez esetben hogy tudnék bejelentkezni a régihez, hogy ne legyen kellemetlen?

2018. okt. 8. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon kérsz időpontot. Aztán majd személyesen elmeséled neki, hogy nem volt pénzed.
2018. okt. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ciki lenne így nem is mennek hozzá. Fodraszokkal tele van minden település, kerület. Nyilván van másik.
2018. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ők nem tudom hogy dolgoznak. Akihez most mentem róla állították mennyire jó, és szépen el is rontotta. A régivel legalább van tapasztalatom, és tudom hogy jól dolgozik ezért szeretnék visszamenni hozzá :)
2018. okt. 8. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg így:

Személyesen mondod, mikor megérkezel, hogy legutóbb csak máshoz tudtél menni, de meg is bántad,mert rossz.lett.

2018. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!