Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan jelentkezzek ki a régi...

Hogyan jelentkezzek ki a régi lakhelyemről?

Figyelt kérdés
Az van, h a tartózkodási helyem, ami a lakcímkártyámon van nem valós, az okmányirodába kértem idöpontot,hogy kijelentkezzek onnan, mivel már jó ideje nem ott lakom. Idáig rendben van. De a munkahelyem Bp-en van, az állandó lakcímem viszont vidéken. Így az állandó lakcímm fog csak a kártyámon szerepelni. De gondolom kérdezni fogják, h mikor költöztem el, és hogy most hol élek....Olyankor mit mondjak? Az igazat, h pesten élek, és hogy már 2 éve elköltöztem, vagy csak azt mondhatom, h nem rég költöztem el, és már vidéken az állandó lakcímemen élek!? De Ha ezt mondom, a munkahelyemről mit mondjak? Áááá, nem akarom, h meg büntesenek!!! Hivatalosan az baj, h lakok valahol, de ide nem vagyok bejelentkezve? Vagy csak egyszerüen mondjam meg, h másik tartózkodási helyem van, ahol nem jelentenek be,mondjuk h rokonomnál vagyok, ebböl nem lenne baj, ugye?Segítsetek, mert kétségbe vagyok esve, nem volt még ilyen ügyem...:(

2014. márc. 4. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

csak annyit mondj hogy megszünt a tartózkodási helyed,csak az állandó él már.

munkahelyről,stb semmit,nem is kérdezik.

2014. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a kutya nem fog semmit kérdezni, ez nem kihallgatás

a munkahelyed meg végképp nem érdekli őket, hazaköltöztél vidékre. Pont.

2014. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 évig éltem úgy a fővárosban és dolgoztam, hogy Pécsre voltam bejelentve, azután vettem lakást akkor átjelentkeztem a fővárosba a kutya nem kérdezett semmit...
2014. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jajj, aranyosak vagytok, köszönöm!!!! :)

És egyébként máshol is jeleznem kéne ezt, pl munkaügyi hivatal? Vagy felesleges, ráér, ha szükségem lesz rá? A munkahelyemen viszont mindenképp jeleznem kell, nem?

2014. márc. 4. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én jeleztem a főnökömnek, amikor házat vettünk, hogy most már ne a tartózkodási legyen meg neki, hanem az új állandó, és a mai napig a tartózkodási van meg nekik. (szerencsére az tesómé így nincs gond). De ezt ők pont letojják, hogy mi van a lakcímkártyádban. Soha semmit nem küldtek még nekem postán, így tökmindegy mi van meg nekik. 4 éve vagyok ott.
2014. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!