Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Homlok ranc, baranyhimlo...

Homlok ranc, baranyhimlo maradvanyokon lehet segiteni? 21eves lanykent?

Figyelt kérdés

Tulajdonkeppen az egesz homlokom borzaszto, tele van baranyhimlo maradvanyokkalmes 2 nagy “ranccal” l.. emiatt mar frufrut vagattam, ani eltakarja, de nagyon szeretnek rajta valamilyen modon enyhiteni, szepiteni.. szerintetek van ra valamilyen megoldas?

Koszonom!



#bárányhimlő #Homlok ránc
2018. okt. 10. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanúgy mint a hegeket nem tudod eltüntetni. Különböző olajokkal nekem halványodott (dm és müllerbe szereztem be)olaj ami hegekre van .

Minimálisan halványult de eltűnni max lézeres arckezelessel ami többszazezer forint pár alkalom és kitudja milyen.

Mivel apolod a borod ?Nekem akkor tűnt a saját arcom ráncosnak 20evesen mikor olyan krémeket használtam amik szárítottak.

2018. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hegekre van lézeres kezelés, esetleg botox. Házilag, krémekkel semmit nem tudsz vele kezdeni.
2018. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat! :)

Sajnos erre szamitottam :(


Atlagos hidratalo kremeket hasznalok (nivea, garnier, szaraz-vegyes borre). Gondoltam valamilyen feszesito kremre, de mikor meglattam, hogy azok mind 30-50 eveseknek van kitalalva.. kicsit megremisztett, inkabb feladtam :)

2018. okt. 11. 16:14
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Dermaroller-el lehet javítani a helyzeten. Nekem is van bárányhimlős hegem, már meg is rendeltem ezt a henger.
2018. okt. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Leirnad majd a tapasztalataidat, miutan hasznaltad :)?

Koszonom :)

2018. okt. 13. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!