Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek a baranyhimlo...

Volt akinek a baranyhimlo kesobb okozott ilyet?

Figyelt kérdés

Herpesz a derek es gerinc mellett. Azt mondta a doki, hogy ez a baranyhimlo miatt van (kiskoromba voltam) es adott ra kenocsot es algopirint ha nagyon fajna.

Nektek mikor mult el? Vissza tert?


Koszonom a valaszokat 25hkm


2017. szept. 11. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem övsömöröd van.

Aki volt bárányhimlős övsömört kaphat.

2017. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is arra gyanakodtam mikor meg a doki nem latta. Immurendszerem hogy erositsem ? Supradynt es magneb6 szedek meg maltofer-t
2017. szept. 11. 13:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki volt bárányhimlős és újra elkapja felnőttként, annak övsömör formában jön ki.
2017. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Immunerősítést nem nagyon tudsz jobbat, mint terhesvitamin, ca sandoz, magnézium ilyesmiket. A folsav a legfontosabb, de az a terhesvitaminba benne van.

Amúgy terhesen az immunrendszer legyengül, tehát erősíteni sem biztos hogy fogod tudni. Nyugi mindenki benyel valami bacit, vírust terhesen.

2017. szept. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Maltofelbrn van vas folsav akkor kell melle pluszban? Koszonom szepen a l

Kedves valaszokat :)

2017. szept. 11. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha benne van a folsav akkor mellé pluszba nem kell.

De a vérképeden látszik ha pl vashiányod van. Nekem volt így vasat is szedtem neo ferro folgammát.

2017. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!