Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A jobb arcom belsején vagy...

A jobb arcom belsején vagy egy ilyen seb feleség az mitől van? És ha nyelvemmel jobban meg piszkálom akkor fáj lehet mikor ettem meg sértettem valamivel?

Figyelt kérdés
2018. okt. 10. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
és ha meg nézem akkor szabad szemmel nem is látni hogy lenne ott valami csak ha a nyelvemet oda rakom arra a pontra . ilyen nagyon pici valami mint hogy ha egy nagyon pici bőr darabka le vált volna .
2018. okt. 10. 13:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy megharaptad, vagy egy kis aphta alakult ki. Ha fáj, akkor alkoholos vattára itatott alkohollal tamponáld.
2018. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem az lesz amit le írtál az az aphta .
2018. okt. 10. 14:05
 4/7 A kérdező kommentje:

Fül piszkálóra ha teszek az nem lenne jobb ?

nem akarok arcom belsejébe vattával nyukálni .

2018. okt. 10. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Aftára ne tegyél alkoholt, fájni fog és jobb nem lesz tőle.

Pár nap alatt magától elmúlik. Ha nagyon fáj vegyél corsodylt vagy gyógyszerész által ajánlott egyéb öblögetőt.

2018. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott aftàm lenni. Elmúllik magàtol pàr nap alatt. Van rá sprém is. De azt ritkàn hasznàlom.
2018. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De afta az nem száj belsején szokott ki jönni ?

vagy ki jöhet máshol is ?

2018. okt. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!