Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csigagél (csiganyál-arckrém...

A csigagél (csiganyál-arckrém kivonat) valóban megéri az árát? Valakinek van már tapasztalta vele?

Figyelt kérdés
2018. okt. 12. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én eddig csak rosszakat olvastam róla mindenhol, pedig kiakartam próbálni.
2018. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csinàltak már csiganyálas kezelést. Nagyon extrás volt. Az arcradírozàd kis fém darabkàkkal történt, majd megszáradt és egy màgnessel leszedték az arcomról.

Utàna volt minden féle csiganyálas maszk és pakolás. Nekem nagyon tetszett .

A bőröm hetekig puha volt.

Én lehet vennék ilyen terméket kipróbalni.

2018. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Koreai csigás termékeket nagyon tudom ajánlani. Nekem kiszáradásra hajlamos bőrre nagyon bevált. Szó szerint feltölti a bőrt, sokkal rugalmasabb és hidratált lett tőle. Pedig teljesen véletlen kezdtem el használni, kaptam egy termékmintát rendeléshez de annyira bejött hogy azóta többet is próbáltam. A Benton snail bee high content essence és a Cosrx snail 96 power essence-t tudom ajánlani, nekem ez a kettő eddig a kedvencem.
2018. okt. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mintha megfagyasztaná, olyan burokba kerül az arcom tőle.

Hónapokig (évekig) használtam rendszeresen csigaGÉLt tinédzserkori pattanásos bőrre, és elmúlt az összes.

Habár én Natúr iszapszappan mellett használtam.

Mindig leárazva vettük. Meg lehet találni azt a helyet, ahol a legolcsóbban lehet megvenni, még ha messze is van.

2018. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!