Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik használták már a csigagél...

Akik használták már a csigagélt: bevált nektek, hasznos?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 24. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

én már használtam, a mizon és a benton márka csigás arcápolóit. tényleg jók, pattanások után maradt piros foltok hamarabb múlnak el tőle, regenerálja a bőrt.

nem tudom, milyen márkát néztél ki, de nézd meg az összetevőit, mielőtt megveszed, hogy lehetőleg az első, de legalább az első 7 összetevő egyike legyen a snail filtrate, vagyis a csiga kivonat. ezek tudnak érdemnben hatni.

csak azért mondom, mert mostanában itthon is elkezdtek csigás krémeket reklámozni, amelyekben alig van hatóanyag.

én ezt a két márkát ebayről rendeltem, koreai márkák, nagyon-nagyon jók.

2015. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen, hogy ilyen sokat írtál! Örülök, hogy neked bevált. :-)

[link]

2015. ápr. 24. 13:47
 3/22 anonim ***** válasza:
ez nem lehet rossz, 3. összetevő a csiga. de iszonyat drága! az enyémek sokkal olcsóbbak.
2015. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy, hogy még írtál. Azért is örülök ennyire, mert mostanában volt pár kérdésem, amelyekre egy darab válasz sem érkezett - szóval most tényleg nagyon örülök!

Hát igen, van ára, egyetértek veled.

Még nem döntöttem el, hogy mit fogok használni, ugyanis eddig nem használtam semmit, illetve shea vajat mostanában, de azt nagyjából csak ajakápolónak. Semmi tapasztalatom nincs ilyen arcizék terén ;-)

Köszi még egyszer!

2015. ápr. 24. 14:34
 5/22 anonim ***** válasza:

esetleg ezeket nézegesd még, ha játszik a külföldről rendelés lehetősége. ingyen szállítanak a koreai ebay eladók, két hét alatt megérkeznek, és nagyon jók!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ja és örülök, ha segítettem, és örülsz. : D a shea vaj is jó, ajakra legjobb, arcra éjszakai krémnek vált be nálam.
2015. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Rendes vagy!!! Köszönöm a linkeket! Mindegyik válaszodhoz természetesen ment a zöld pacsi! :-)

Szoktunk rendelni külföldről, igen, pl. a shea vajat is úgy szereztük be. "Nem tetszettek" az itthoni árak. ;-)

2015. ápr. 26. 07:33
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem te írtál egy másik kérdésemre is választ?

Erre: http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2015. máj. 19. 17:06
 9/22 anonim ***** válasza:
de igen. : D amúgy milyen márkájú retinolt vettél?
2015. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

:D :D


Ilyen van: Perfectly Pure Retinol cream

[link]


Szabad még kérdeznem?

Szerinted a csigagél vagy a retinol a jobb?

A csigagél használatakor is kell fényvédőt használni?

Ha csinálok egy képet az arcbőröm egy részéről, feltölteném ide, megnéznéd? Megállapítani, hogy arra mi lenne jó, csiga, retinol vagy egyik sem... ;-)


Köszi előre is!

2015. máj. 19. 20:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!