Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Hétvégén esküvőre megyek. Nincsen időm fodrászhoz menni, mivel még az esküvőt se biztos, hogy elérem (messziről utazom)...

Hátközépig érő hajam van, V-be vágva...

Befonni nem akarom az olyan "nemtudommilyen"...hajszálcsattos megoldás is jól jönne ha tudnátok valamit...

Vagy ha simán kiengedem az "béna"?


2010. jún. 24. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán is jó, de ha nem akkor csak a felét úgy felcsattolod hátul, kissé megemelve.És egy szép esküvőhőz illő csattot teszel.
2010. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hullámosítsd be
2010. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha simán kiengeded, az elég béna főleg egy alkalmi ruhához.

Tipp 1: Elölről hátulra fésuld a 'frufrudat' és azt a részt tupírozd fel, majd tűzd le hullámcsattal (vagy esetleg vehetsz valami ruhádhoz passzoló virágos csatot is). A többi hajat pedig göndörítsd/hullámosítsd be.

Gyors egyszerű és látványos haj :)


Tipp 2: Egyik/mindkét oldalon a füled felett válaszd el vízszintesen a hajadat és az elválasztott vékony részeket sodord be, majd tűzd le őket.


Tipp 3: Fésüld hátra a hajadat, majd csinál hátul egy lófarkat belőle. Ezt hajtsd fel és középtájon tűzd meg csatokkal, a lelógó részt pedig tupírozd be.


Sok sikert :)

2010. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem is göndörítsd be =]
2010. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak megfésülném

19f

2010. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sztem meg menj el fodrászhoz előző nap, legalább tanácsért:)
2010. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy is jó lenne, ha összetűznéd egy banáncsattal.

19/L

2010. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, a göndörség nem áll meg a hajamban és nincs időm babrálni a göndörséggel amúgy sem, mert reggeliben még vizsgám van, utána indulok a lagziba.


Azt hiszem, az lesz hátratűzöm egy szép csattal és kicsit feltupírozom:)


Köszi a válaszokat:)

2010. jún. 24. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!