Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epillátorral való szőrteleníté...

Epillátorral való szőrtelenítésről lenne néhány kérdésem azokhoz akik már évek óta így szőrtelenítenek?

Figyelt kérdés

Érdekes,de igaz,hogy 27 éves fejemmel jutattoam el oda,hogy végre eldobjam a borotvát.

Vettem egy nagyon márkás,profi epilátort,és nekiestem a lábamnak. Képzelhetitek,több éve csak a borotva, most meg ez a kütyü.Mit mondjak,leizzadtam a végére.

A kérdéseim a következőek:


1. Valóban a következő alkalommal már nem lesz ennyire fájdalmas, mivel az igazán vastag ("régi") szőrüket már eltávolítottam?


2. Azt írja a használati utasítás, hogy 2-5 mm között leyen a szórszálak hossza.Tehát, amikor újra kinő a szőr, egy darabig szőrös lábbal kell szaladgálnom,amíg meg nem nő?


3. Van valami technika,hoy ne fájjon ennyire?


4. Valóban kevesebb és vékonyabb szőr nő vissza?


5. Az epilálás napján mehetek szoliba?


Bármi tapasztalatod van,kérlek oszd meg velem!

Köszi


2010. jún. 24. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Fájdalmasnak fájdalmas lesz.De, csak nagyon-nagyon kicsivel lesz enyhébb a fájdalom.2.Ha, nyáron napoztatod a lábad akkor a kicsit hosszú szőrszálak alig fognak látszani mert kifakulnak de, már egész kicsi szőrszálakat is ki tud szedni.3. A fájdalom ellen sajnos nem tudok technikát de, miután végeztél kend be testápolóval a lábad ,hogy ne legyen piros. 4.Ez nem teljesen igaz ,hogy kevesebb szőr nő vissza, csak nem egyszerre nőnek. Minden egyes epilálás után vékonyabb,gyengébb szőrszálak nőnek vissza.5. A szoliról se tudok ,mert nem járok szoliba.


Remélem segíthettem.

Szerintem el sem tudod képzelni , hogy hány éves vagyok!:D

2010. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
epilálás után tilos napozni vagy szoliba menni!!!
2010. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. jún. 24. 12:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy jártam mint te:leizzadtam a végére!Én ma már a hónaljamat is epillátorral szőrtelenítem,már alig érzem úgy hozzászoktam,de a bikinivonalra maradt a borotva ott nem tudom megszokni az epillátor használatát.MIvel nem egyszerre nőnek vissza a szőrszálak nem feltűnő ha kicsit megnő.

Sok sikert a továbbiakban.

2010. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huha, én leszedtem a bikini vonalat is,mert zavart nagyon,hogy a régi szőrszálak már olyan vastagok voltak,hogy ha frissen borotváltam,akkor is látszottak a bőr alatt lévő részek.Valahogy kibírtam...és csak reménykedek,hogy legközelebb már nem lesz ilyen fájdalmas.


A hónaljamat meg sem mertem próbálni.

2010. jún. 24. 12:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz feltűnő ha majd nő a szőr,ez egész kicsiket is lehet már epilálni.
2010. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Am ha Veet szőrtelenítő krémet használsz hónalj-ra, bikini vonalra, attól nem lesz vastagabb a szőr.
2010. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi

Nekem egyáltalán nem szed le semmit a krém, akármelyiket próbáltam.

Egísezr sikerült valami nagyon erőset venni, az leszedte ugyana szőrt,de a bőrömet is kimarta.

2010. jún. 28. 16:27
 9/10 anonim válasza:
Az első után nem lesz kevésbé fájdalmas, sokszori használat után már hozzá szoksz és nem leszannyira kellemetlen, főleg h szőrzet is ritkább, győkere nem erős. Én már több mint egy éve nem használok borotvát és nekem már szemem sem rebben, sőt teljesen kiszőkült ,talán a térdem környékén látszik jobban. Ajánlatos megvárni míg kicsit hosszabb a szőr , mert mert nem egyforma gyorsasággal nő, így ami még nem nőtt ki teljesden nem fogja kitépni és kétrétegben nő majd szőr( gyakrabban kell epillálni). Fájdalom ellen én azt csinálom hogy a bőröm ahol épp epillálom "megfeszítem", így kicsit elviselhetőbb ;), de mint mondtam hozzá fogsz szokini.
2010. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vok. Csak annyi hogy epilláld bátran a hónaljad is, nekem több mint egy hétig semmi sincs tőle:D
2010. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!