Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőrtelenítsek? Többi...

Hogyan szőrtelenítsek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan nő vissza, és sok be felé is nő és elég csúnya hegek maradnak a lábamon. Már kb 2 éve csak epilátort használok, nagyon ritkán borotvát, és egyik nap leepilálom már 3-4 nap múlva eléggé zavaró..
2018. okt. 23. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a gyantánál is ilyen gyorsan nő akkor pénztárcádtól függően érdemes lehet megpróbálni a lézeres szőrtelenítést.
2018. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is epiláltam és nekem is ilyen lett tőle; sok benőtt szőrszál meg hegek. Inkább két naponta borotválom, de legalább kinéz valahogy. Szerintem érzékeny bőrre nem való az epilátor. Évekkel ezelőtt mikor több időm volt, eljártam gyantáztatni, akkor is szép volt a lábam. Lézeresre sajna nincs pénzem, így azt nem próbáltam. Szóval szerintem vagy gyanta vagy borotva.
2018. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!