Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a legjobb módszer mitesszer...

Mi a legjobb módszer mitesszer ellen?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
A rendes arctisztitàs és a bőr felpuhitásának mellőzése a nyomkodás elött. A nyomkodás utàn összehúzó pakolás elfelejtése. Fekete maszk használása.
2018. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Na most pont az ellenkezőket írtam, félre olvastam.😂

Fontos hogy tiszta és felpuhított bőrt lehet kezelni. A miteszerek vissza fognak mindig termelődni. Nem lehet megszüntetni. A miteszer is bőrtípusi sajátosság. Van akinek sok van, van akinek kevés.

2018. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak a kozmetikus valt be, felevente. De napi egyszer micellas vizet használok, kétszer hidratáló arckrémet, amit kozmetikus állított nekem össze, valamint heti egyszer arcradírt. :) Ebből áll az arcápolasi rutinum. De amugy kipróbálhatsz drágább kozmetikumokat is skinsmart.hu-n vannak jó kis leírások mit erdemes használni az arcborodre. Vagy elmész te is egy nagyobb kozmetikába ahol megnézik az arcod, csinalnak egy diagnosztikát es ajanlanak ra valamit. De ha nagyon akarod akkor akkor megfelelő előkészületekkel (pl gőzölés, fertőtlenítés) es alapos kézmosás utan te is neki állhatsz, bar nem fogsz olyan alapos munkat végezni mint egy kozmetikus. Nekem volt mar hogy megcsúszott a kezem, csunyan felhantottam magamom a bőrt. xD
2018. okt. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsaitokat.:)
2018. okt. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!