Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfixálás. Zselé nem jó mit...

Hajfixálás. Zselé nem jó mit használjak?

Figyelt kérdés

17f vagyok és akárhogy rakom a hajam ahogy szeretném olyan puha és szálas hogy mindig elmozdul. így elég rossz hogy 20 másodpercenként bele kell túrnom.

Hajlakkot szoktam most használni. Beállítom és lefujom akkor úgy marad de nem szeretem ha olyan rohadt kemény. Úgy kéne hogy ugyan úgy selymes legyen de ott maradjon :D



2018. okt. 25. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincsen ideális megoldás, mindne keményít, ami jól fixál.

A Müllerben tudsz venni sötétrózsaszín flakonú got2be hajlakkot, az elég természetesen fixál, annyira nem keményít be. Nekem a sok év kísérletezés alatt ez lett a kedvencem, nem tette tönkre a hajamat, mint például a Taft, és egész könnyed érzés.

2018. okt. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, majd utána nézek holnap a boltban :)
2018. okt. 25. 22:36
 3/6 anonim ***** válasza:
VAn ilyen swarzkoff hajrögzítő hab, attól összeragad a hajad, szerintem tud jó lenni
2018. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van amitől selymes lesz de jól tart de azok profibb cuccok pl by villain gold digger Jó drága is.
2018. okt. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
cukros víz
2018. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cukros vizet szerintem ne , jönnek rá a bogarak szerintem:) Valahol egyszer írták rá a szappant; talán a keményet, de nemtom, mennyire tesznek jót ezek a hajnak:)
2018. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!