Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta érzékeny bőrre....

Intim gyanta érzékeny bőrre. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Milyen gyantát vegyek (meleg, hideg)? Nagyon fáj? Nem lesznek utána ilyen piros pöttyök? Hallottam, hogy kell gyantaolaj is, azt hol lehet venni?


Köszi előre is a válaszokat.

(még seholsem gyantáztam soha... kicsit félek)


2010. jún. 24. 21:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sosem csináltad, és ott akarod elkezdeni? Hááát... Szerintem fizikai képtelenség, hogy legyantázd magad teljesen ott (gondolom nem arra gondolsz, hogy a bikinivonalon leszeded), úgyhogy jelentkezz be egy kozmetikushoz.
2010. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Kozmetikus vagyok. Én a helyedben ekmennék szakemberhez, de azt is megértem, ha szégyenlős vagy... Én sem szerettem csinálni, vhogx olyan furi kozmtikusként is ott nyúlkálni... :) na mind1! teljesen mind1, h miylen gynata, én a melgben jobban hiszek...

Én oylan gynaát használtam amit ujjal belenyulva kellett felvinni a területre és lehúzni... ez a kornggyanta... de ahhoz kell külömn készülék, h megfeleő legyen a hőmérséklet... Vagy ilen görgőfejes gyanta, ahhoz is kell készülék, egy egyes melegítő van már 5ezerért... (sztem olcsóbb biztonságosabb elmenni kozmetikushoz...)

Lényeg: ha hosszú szőr odalennt bizony elsőzör ollóval kell rövidebbre vágni, mert ha nagyon hoszú sokkal jobban fáj:) ez tényelg igaz... Utána célszerű behintőprpzni, hogy minél jobban tapadjon agynata, ez hatásos... aztán mehet a gyanta, hadd szóljipn, amire nagyon kell fogyelni, hogy megfelelően feszítsd ki a bőröd. mert ha nem fogod le rendesen, biizony megszabhatod a bőrt, és tele leszel véraláfutással. én már jártam íg magamon... igen lazán vettem nem fiygeltem aztán majdnem be.... a fájdalomtól:) szóval feszítsd ki, rendesen erővel... Túl soxor egy helyre ne kend fel a gyantát, mert az sem jó a bőrödnek... :) Utókezelőnek ilyen helyekre én neogranormont szoktam kenni, az jó nagyon... picit vastagabban pár percig hagyd rajt, aztán a felesleget szedd le, de maradjon rajt a lehető legtovább. :) Remélem segítettem! "Jó szórakozást" :)

Fájdalom: kibírható ha nagyon akarod, és megéri sztem, nem lesz olyan bökős mint borotvánál, hanem puha bőr marad ott, nem csak ewgy napig, elvileg 4hétig, de sztem annyi nem... :)ha valami eszembe jut, majd leírom!

2010. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz is :-))
2010. jún. 24. 21:50
 4/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok... ha vhonnan nem siekrül leszedni a gyantát sebbenzinttudzs venni gyoccitárban, az leszedi, vattával.
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kedves kozmetikus!Én azért vitatkoznék veled egy kicsit!Én a helyedben nem sztárolnám,hogy nem csinálsz,ez a te dolgod,de,ha te ezt vallod ne csodálkozzunk már azon,hogy az otthoni gyanta után bevérzések és egyéb probléma akad!A hintőporral sem értek egyet,beleragad az összes a gyantába!Tiszta,fertőtlenített terület kell,ja és száraz!A legtöbb kozmetikus vállalja,ennyi erővel ne menj se nőgyógyászhoz,se fogorvoshoz:).Akár hiszed akár nem nagyon nincs választás,a szakma része!Ezt megteheted mondjuk pesten ahol erre külön szalonok vannak,de próbáld meg vidéken.
2010. jún. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy... Én nem azt mondtam, hogy nem csinálom, hanem azt írtam, hogy elhiszem azt hogy valakinek kellemetlen, mert igazából kozmetikusként is bizony kellemetlen a dolog... van sajnos negatív tapasztalatom, hogy miért az... Egy büdös szóval nem írtam, hogy nemc sinálom... na de mind1, biztosan képzelődtél...

Ja és azért írtam a hintőport mivel ha azt alaposan bedörzsölöd és leszeded a felesleget száraz felületet kapsz? vagy erről még nem hallottál? Próbáld csak ki! Nem sztárolok én semmit, csak vkinek lehet segítettem, hamár semmiképp nem megy el kozmetikushoz. Hányszor írtam a válaszomba zárójelbe, h kozmetikushoz mennék a helyedbe...

A bevérzés magamon: arról annyit, hogy annyit csináltam már magamnak, másoknak, hogy rutinból ment mááár ...és nem figyeltem kellőképpen, másnál ilyen soha a büdös életben nem történt, mivel ott 100%osan figyelek és ott vagyok... Így már felfogható? Ha nem szólj, magyarázok áám tovább szívesen!

Mellesleg olyan oktatóm volt, aki közel 40éven át a szakmában volt, szóval tanultam tőle okos dolgokat és bizony nem a legújabb, legtrendibb cuccokal érhető el minden esetben a leglátványosabb eredmény... Na mind1.

2010. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ilyen stílussal hogy lehetsz kozmetikus?Nem az egyéni véleményedet kérdezték,hogy nekem mi tetszik és mi nem.Az,hogy neked ki volt a mestered meg nem ide tartozik.Én már egy jó ideje mesterkozmetikus vagyok,de mikor jön ez a kérdés,hogy vállalja-e vagy sem,hát inkább vállalja el!Az én vendégeim ilyen esetben nem pirulnak és nem szégyenlősek,nyilván,mert nem húzogatom a szám és ehhez azért kell bízni egy kozmetikusban!
2010. jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az sem ide tartozik, hogy a te vendégeid mit cisnálnak, meg az sem, hogy mesterkozmetikus vagy, de mind1. Inkább nem írok semmit. Úgyis mindenbe csak belekötsz.
2010. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha kötekedésnek érezted ne haragudj!!!Különbözőek vagyunk.Itt most nem arról van szó,hogy mi ketten kik vagyunk,hanem a kérdezőről.Senki szakmai tudását nem kérdőjelezem meg,mert mindenkinél van jobb és mindenki máshogy dolgozik.Szép napot!
2010. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát érdekes volt ezeket olvasni. Megcsináltam, szép sima lett és nem lett bevérzés, sőt nem is piros :-))) Köszi szépen!
2010. jún. 27. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!