Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnömmel mindig veszekszü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnömmel mindig veszekszünk mostanába s már nem birom kicsit érzékeny vagyok, szeretem s minden. De már nem akarom szeretni hogy csináljam ezt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
De mi a probléma? Sajnos nálunk is ez megy, de én nem akarom, hogy szétmenjünk, imádom... :( 18/L
2010. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Énis nagyon szeretem de nem birom hogy minddig veszekszünk s szar érzés azt akarom legyen vége.De hogy tegyem elviselhetöbbé a hiányát??
2010. márc. 14. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
a hiányát? hát találkozzatok.. de semmi esetre se egy másik csajjal..
2010. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a problémákat meg lehet beszélni, lehet rendezni, ha akarjátok, és a veszekedések valószínűleg ilyen okokból fakadnak. de igazán szeretni nem midnig könnyű, ha ez megvan és ő is szeret, szerintem hülyeség szakítani. mért kéne menekülni, csak mert nem tökéletes? mért nem küzdötök együtt a kapcsolatotokért ha szeretitek egymást?

sose értettem az ilyesmit...

2010. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem. A fene a pics*ját a gyáva embereknek. A k*rva életbe, harcolj, állj a sarkadra, és állítsd őt is a sajátjára, oldjátok meg. Menekülés! Erről szól manapság minden! Menekülsz a csajokba, a piába, a játékba, a drogokba, a fájdalomcsillapítókba, a tüntetésbe... MENEKÜLÉS!!
2010. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bakker, küzdj már egy kicsit, ha szereted...

Azt nem írtad min veszekedtek, talán nem lenne egyszerűbb azokat az okokat emgszüntetni?

2010. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne menekülj! H a igazán szereted megoldást keress és nézz szembe a problémákkal! Jó kapcsolatban meg lehet beszélni...mond el neki milyen rossz érzés ez neked és próbáljatok közösen változtatni! Ismerős helyzet...
2010. márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is voltak ilyen időszakaink,én ilyenkor a veszekedés kellős közepén odabújtam a páromhoz,és megkértem szépen hogy inkább beszéljük meg ,közben puszilgattam az arcát.Pedig nagyon dühös voltam rá,de ettől ő is és én is lehiggadtunk,és kibékülve nagyot szeretkeztünk.:)
2010. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!