Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El lehet valahogy "távolítani"...

El lehet valahogy "távolítani" a választékot a fejről/hajból?

Figyelt kérdés
Marhaságnak hangzik, tudom, de kíváncsi vagyok, hogy akár fodrász segítségével, akár házilag vmilyen módon, akár pl. sebészetileg el lehet-e távolítani a fejbúbnál lévő forgótól a homlokig átlósan nyúló "vonalas" választékot.

2018. okt. 30. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha hátrafésülöd a hajad.

Tudod egyáltalán, hogy az miért van ott? Valszeg nem, mert akkor ez a kérdés meg sem született volna..

2018. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kihagytam, hogy pont a választék miatt nem tudom hátrafésülni a hajam. Rövid hajam van, a választék oldalt és nem tudom úgy belőni, hogy megmaradjon. Kedves második, ha úgy érzed, nem tudsz normális hangvételű és nem lenéző kommentet írni, inkább ne szólj hozzá semmihez! Mindenki nevében mondom és köszönöm!;)
2018. okt. 30. 20:59
 3/4 A kérdező kommentje:
*első
2018. okt. 30. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. A forgó egy életre szól. Anyádnak vagy apádnak ugyanolyan van.
2018. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!