Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, kezdetleges ráncos...

Száraz, kezdetleges ráncos arc (? )

Figyelt kérdés
Szoval eleg fiatal vagyok meg de elkeztek a homlokomon illetve a szemem alatt rancok megjelenni, illetve akar milyen hidratalot hasznalok szinte semmit sem segit.. sajnos az utobbi kb fel evben minden nap arcradiroztam mert nemtudtam, hogy nem szabad, ettol eleg erzekeny es szaraz lett az arcborom.. mit tudnek tenni, hogy olyan legyen mint regen? Hogy ne legyen szaraz? Illetve neha ki is pirosodik. Nem vagyok pattanasos szerencsere. A szam is szaraz, illetve mostanaban feher, szintelen, fako szokott lenni.. valaki valami tanacs? Most hasznalok egy arc lemosot, de attol ugy erzem nagyon feszul a borom es kicsit egeti, pedig elvileg edes mandula olaj van benne, hipoallergen illetve bornyugato..

2018. nov. 1. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*bornyugtato
2018. nov. 1. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj hidratáló feltöltő krémeket maszkokat.
2018. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Arcradírt heti 1-2x használj maximum, többször ne. Két dologgal tudsz javítani ezeken a ráncokon: igyél elég vizet (tuti rengetegszer hallottad, de tényleg segít, ha belülről hidratálsz az látszódni fog pár nap alatt). Az arclemosó után pedig használj hidratáló, nagyon száraz bőr esetén mélyhidratáló krémet. A hialuronsavas cuccok nagyon jók hidratálásra!
2018. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2018. nov. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!