Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vérre hulló fecske fű...

A vérre hulló fecske fű elmúlasztja a szemölcsöket?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag igen. Én még nem próbáltam, de nagynénémnek hatott (hacsak nem kenegette magát sunyiban másal is...).:-)
2010. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet, de sokkal egyszerűbb a patikában venni egy fagyasztót.Az mindjárt működik.
2010. jún. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem úgy ahogy bevált. Lényegében a patikai "csodaszereknél" mindenképpen jobb volt. Viszont ez a fagyasztós dolog... hát lehet, hogy valakinek beválik, de én 6000 ft-ért vettem egyet és egyáltalán nem volt jó. A patikában kapható oldata viszont annyira gyenge/híg, hogy mindenki azt mondja, "semmire sem jó". Én is így tapasztalta. Most úgyis nő a fecskefű mindenfelé, kend be vele és javulni biztos fog vmennyit.
2010. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban használtam utoljára, pontosabban édesanyám kenegetett vele, de úgy emlékszem, hogy elég hatásos volt, ellenben a gyógyszertári készítményekkel (sőt, fél éven át gyakran jártam bőrgyógyászatra, ahol még pluszban kezelgették valami speciális készítménnyel).
2010. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem semmit se használt, kb 2 hónapig tök csúnya volt, aztán a gyógyszertárban (orvosi utasításra) olyan kencét kevertek, h 3 nap alatt elmúlott...de ennek nincs neve, úgy keverik...:(
2010. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha valakinek kiemelkedő szemölcse van és nem az a kis pötty méretű?
2010. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ELTE növényrendszertanosok szerint nem hat.

(szerintem sem)

2010. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!