Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszer és pattanások ellen...

Miteszer és pattanások ellen mit tudtok ami elmulasztja?

Figyelt kérdés
És egy kozmetikus,hogy szép simára és tisztára megcsinálja a bőrömet mennyibe fájna?Milyen időközönként kellene mennem?(Elég pattanásos az arcom és miteszerből is van bőven.)
2011. jún. 12. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
első és legfontosabb: SOHA ne nyomkodd otthon. Bízd kozmetikusra. Felpuhítja a bőröd gőzzel, hogy könnyebben kinyomkodja a pattanásokat. Utána nem tudom mivel kezeli le, de ha minden nap borogatod kamillával, akkor szépen le tud tisztulni, a gyulladás elmúlik, és elvileg nem jönnek elő. De most láttam az avonban olyan krémet, ami kiegyenlíti a száraz és a zsíros részeket az arcon. (solutions - complete balance)
2011. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát,olyat ami elmulasztotta volna,olyan szerrel én még nem találkoztam:)

Mindennap tisztísd le tonikkal,(min.)hetente bőrradírozz.

Ne matass az arcodon(!!),ne nyomkodd ki őket otthon!

Havonta pedig egyszer mennyél el kozmetikushoz.

Szépen rendbe rakja az arcod.Ha jól fel van gőzölve az arcod akkor nem olyan vészes:)

Én már 2éve(folyamatosan,havonta-1,5havonta) járok kozmetikushoz és határott változást vettem észre(pozitív értelemben)Kezd kitisztulni a bőröm. 14L

2011. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én járok kozmetikushoz, az utánna levö héten szép a bőröm, utána meg olyan mint ha nem mentem volna el...pedig kenegettem szárító krémmel, (kozmetikus adta)

nekem pl fájt amikor elkezdte nyomkodni :S

és drága..5000 ft.

2011. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!