Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, nektek milyen hajnöves...

Lányok, nektek milyen hajnövesztő vitamin vált be? Az internet tele van a Magic Hair-rel, Biovanne-val, Hair Bunny-val, ês a boltok polcain is látok sokfélét. Nade melyik az, amelyik valóban beválik? 21/L

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegyik ugyan olyan, csak a marketingesek nyomatjak az adott márkát.

Én amit szeretek az olcsóbb kategóriából a dm hajvitaminja, illetve a kovafold kapszula. Drágább kategóriában meg szerintem a forcapil a jó.

2018. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Én tapasztalatból mondom neked, hogy a Revalid a legjobb. Személy szerint sokfélét próbáltam, eredménytelenül. A revalid kapható kapszulában, illetve samponban és kondicionálókban is, attól függ milyen állapotban van a hajad. Árban kedvezőbb, mint a hair bunny szerintem. Tavaly ilyenkor vállig ért a hajam, kevesebb mint fél év revalid után már el hagyta a hátam közepét tényleg lenyűgözött. :)
2018. nov. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én a dm hajvitamintól kipattogtam :( A Revalidról meg rosszakat olvasok, meghogy miylen sok mellékhatása van :/
2018. nov. 5. 11:54
 4/10 A kérdező kommentje:
*milyen
2018. nov. 5. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer összehasonlítottam a biovanne-os és dm kapszulás dobozaimat a tápkiegboltból rendelt multivitaminommal, μgra pontosan ugyanazok voltak mindegyikben...
2018. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Mikor rövidke volt a hajam és növesztésbe kezdtem úgy egy évig kísérleteztem minden létező hajnövesztő praktikával és hajvitaminnal és semelyiktől sem nőtt többet mint alapjáraton ami úgy ~1,5 centi. Festve volt akkor a hajam így pontosan tudtam mérni nem csak ránézésre mondom. Helyette kaptam én is gyulladt pattanásokat, csak nekem nem esett le hogy a biotintól van egészen addig amíg abbahagytam a hajvitaminozást😅 Azóta mindenféle vitamin nélkül a csípőcsontomig ér a hajam, nőne még tovább is csak visszavágom. Szóval nekem egyik sem gyorsította fel a növekedést így elég szkeptikus vagyok ezekkel szemben. A hajvitaminokkal kapcsolatos vélemények szerintem amúgy is eléggé

megbízhatatlanok mert rengetegen abban a tudatban élnek hogy a hajuk "nem nő" és a kapszulának tudják be hogy fél év alatt nőtt 10 centit a hajuk mikor az alapjáraton is kinőtt volna, a haj nem tud megállni a növekedésben. És akkor megírják az ötcsillagos véleményt hogy úgy nőtt tőle a haja mint a gomba, 10 centit nőtt mióta szedi. Ezek a fent említett cégek is főként ilyen sztorikkal reklámozzák a terméküket, a kommentekben meg a sok hülye el van ájulva hogy a csajnak nőtt a haja 3 havi magichair kapszula után mintha amúgy nem nőne a haj magától...Azt nem vitatom, hogy az újonnan kinövő hajat erősítheti akinek valamilyen oknál fogva elgyengült a haja de a növekedés gyorsításában nem győzött meg.

2018. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Sörélesztő tablettat szedek, és nagyon megnőttek tőle a babahajaim. (Rossmann sajátmárkás, 1000 Ft 300 db, 3 hónapra elég). A kovafold kapszularol is jókat hallottam, el is kezdtem szedni, de aztán megláttam mennyi cink van benne, és van egy gyanúm, hogy nálam a sok cink pattanásokat okoz, így abból csak napi felét veszek be, hogy fogyjon. A Sörélesztőt ajánlom, olcsó, sokáig elég, és hatásos! :)
2018. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
81%
Nutriol sampon ! Rengeteget dúsúlt és nőtt tőle a hajam:)
2018. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a Revalid kapszula vált be.Próbáltam előtte sok mást is,szerintem mindenkire más fog hatni.

Ettől felgyorsult a hajnövekedésem, előtte évek óta semmit nem nőtt.Meg sokkal dúsabb lett, fényesebb, nem töredezik.

2018. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Natures finest oldalarol szoktam rendelni a hair vitamins port, rozsaszin dobozban van. Minden nap egy bögrèvel megkell inni belőle, nekem pl ez nagyon bevált, illetve a hair bunny vitamin is
2023. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!