Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcszeszt vegyek első...

Milyen arcszeszt vegyek első borotválkozáshoz?

Figyelt kérdés

Nivea mén ami 500 forint?

Vagy old spice-t?

Szerintetek melyik a jobb? Mármint melyik nyugtatja meg jobban az arcbort?



2018. nov. 7. 06:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni neked mennyire érzékeny az arcbőröd borotválkozás után. Sztem a nivea jobb egyébként.
2018. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél mindenképp, ami alkoholmentes. Az alkoholos sokaknál irritációt okoz,csíp,szárít,öregíti a bőrt hosszútávon. A Niveának van jó alkoholmentes borotválkozás utáni balzsamja, de az sajnos nem 500 Ft,hanem inkább 2500.
2018. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ment a like mindenkinek!

De az is baj hogy nem sok de kevés alkohol van benne?

2018. nov. 7. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Nivea men after shave balzsam. Nekem évek óta bejött, mindenfelé lehet kapni.

Arra figyelj, hogy csak növekedési irányban borotválj. Ellentétesen elég lesz később, mikor már megszokta a bőröd a borotvát.

2018. nov. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ment a like!

De miért nem lehet szőr növekedési iránnyal ellentétesen borotvalni??

És mi van ha elektromos borotvat használok??

2018. nov. 8. 17:44
 6/6 anonim válasza:
Sokkal jobb szőrnövekedéssel ellentétes irányban borotválkozni. Én világéletemben így csináltam. Egyrészt, ha a szőrnövekedéssel megfelelő irányban húzod a pengét, az igencsak hagy maga után borostát, ilyen alapon meg mindegy, ha az ember villanyborotvát használ. Másrészt pedig, miután levitted a szőrt, a teljes simaság érdekében fejjel lefelé fordítod a borotvád és lentről felfelé megborotválkozol.
2018. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!