Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy egyre több a kopasz férfi?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán, vagy bevásárlóközpontba és azt veszem észre, hogy szinte minden 3. férfi kopasz, már fiatalok is.

2018. nov. 11. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Utcán nem figyeltem, de pl ismik/volt oszt társaknál duuurván feltűnt...

Tény: Nem is valami igényesek alap járaton se ><

A nőkkel együtt pedig híznak - az oszt találkozón kellemetlenül éreztem magam, hogy én nézek ki igényesen értelmesen s nem alja munkát végzek - fél óra után távoztam s le voltam sokkolva...csak huszon évesek, de úgy néznek ki, mintha 40-50+


25N

2018. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha tehetnének róla
2018. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan nem ide tartozik, de tökre igaza van az első hozzászólónak, nekem is minden volt osztálytársam teljesen elhagyta magát, igénytelenek, nem tanultak tovább, már nagy része korai huszonévesen családot alapított úgy hogy még mindig a szüleinél lakik mondom mi a fene. :D


Amúgy nekem nem tűnt fel a kopaszodás, egyik haverom durván kopaszodik már 24 évesen meg van még 1-2 akinek picit elindult hátrafelé a haja de még nem vészes 24-28 év körüliek.

2018. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
mert a kopaszodás és az igényesség összefügg :D
2018. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam nevében tudok csak nyilatkozni.

2006 legelején, azaz pont ilyenkor 13 éve vettem észre, hogy olyan kopaszODÓSAN ritkul a haj a homlokomon. Ekkor voltam 33 éves. Fésültem én jobbra, balra, ami nincs, azt hiába és puff letoltam nullással. Egyből fiatalodtam vele, nem látszott az őszes ritkuló hajam. Idén leszek 47 éves és nem bánom, hogy a kopaszságot választottam. Azóta is kétnaponta letolom és nagyon jól is érzem magamat így. Ha nem tenném, akkor olyan öregurasan kopaszodós lennék.

2019. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!