Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek hogy néz ki a teljes...

Kinek hogy néz ki a teljes bőr- és hajápolási rutinja?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Hat, reggel megmosom hideg vizzel az arcom, este meg a furdokadban meleggel. A hajamat 2-3 naponta mosom csak samponnal.

Regebben tonikoztam, radiroztam, minden hulyeseget rakentem a fejemre de semmit nem ert. Most meg semmit nem csinalok es tokeletesen szep a hajam es borom is.

2018. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az enyémet, de érdekel a tiéd is, kérlek oszd még velem! :)))

Minden reggel hideg vízzel arcot mosok,ha nagyon száraz a bőröm, akkor hidratálot használok. Ezután sminkelek.

Este az aktuális gél állagú lemosoval megmosom, majd hidratalok. Tulajdonkeppen ennyi. Havonta egyszer radirt használok, illetve néha valamilyen pakolást. Én is azt vettem észre, hogy a kevesebb több. Mar en sem kenek annyi vackot az arcomra, mint régen, bár azt tudni kell, hogy jelenleg nem annyira problémás a bőröm. A szemfesteket külön lemosoval mosom le, ez két fázisú, véletlenül sem kenem az arcomra, csak a szememre.

Na a haj az más tészta. Szódabikarbónas vízzel szoktam hajat mosni, ez a 'sampon'. Es utána almaecetes vízzel oblitem le, ez a 'balzsam'. Minden sampontol nagyon viszket a fejem, korpás és sebes lesz egy idő után, egyszerűen semmi nem vált be, csak ez. Ettől viszont szép fényes, egészséges a hajam, a zsírosodast is mérsékli. Ja az almaecettol nem lesz budos a haj, mert hihetetlen, de elillan a szag, es utána egy ilyen tisztaság illat marad.

2018. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arcmosás fürdés elején, lekenem Solutio acidi borici-vel.

Később indulás előtt szolid smink:

színezett arckrém, púder, karikára korrektor, szempilla alatti részt kihúzom fek. szemceruzával.


Este: Arcmosás, leecsetelem megint a folyadékkal rá kb 1 órával testápoló.


A testápolót egész nap többször is kenem kezemre és könyökömre.


A folyadék bevitelemet is számon tartom, mivel rengeteg mindenhez kell a szervezetnek, köztük a bőrnek is. Sokan erre nem figyelnek...


Hajnál jó géneket örököltem - 6 év alatt a kulcscsonttól lenőtt combközépig. Rengeteg frizurát csináltam már pl a leghosszabb alsó réteget befonom sálnak 10-es fonásba, de szoktam hajpántnak is hordani.


Kb 2 hónaponta mosás előtt bekenem testápolóval a fejbőröm.

Amikor van diófánkon levél - azt kiáztatva kapott elszineződött vizzel öblítem át a hajamat.

Fényesíti s ápolja.


Sampon: "nah kézre áll most ez a tusfürdő" 😂


Balzsam: Csak a hajam végeire és tarkómra kenek keveset fésülés könnyítésnek.

2018. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggel sima vizes arcmosás. Aztán hidratàlo krém, mert huzódik a bőröm arcmosás utàn.

Aztán szolid smink. BB krém, púder, szempillaspiràl, pirosító, ajakápoló.

Hajat egy héten 2-3x mosok. Sima samponnal. Ritkàn balzsam. Szàritàs után hajvégápoló olaj.

Zuhànyzás közben szappanmentes arcra való Lipacid szappant használok. Ezzel mosom le a sminket is. Utana estére szintén hidratáló.

Testápolót nem használok, csak sarkamat szoktam kenni. Havi 1x lábfürdőzök.

2018. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Reggel micellásvízzel áttörlöm az arcomat és fényvédős hidratálókrémet használok. Este ha ki voltam sminkelve akkor szintén miccellásvíz, utána gél állagú arctisztító, 3 naponta bőrradír, utána alkolmentes tonik, végül hidratáló, van hogy még lefekvés előtt is felkenek egy adag hidratálót.

A hajam konkrétan csak a H&S sampont bírja, abból az amlásat használom, az össze többi amit eddig próbáltam, mind szétcseszte a fejbőrömet. Utána vagy mézes garnier balzsamot vagy hairfood pakolást teszek a végekre.

2018. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reggel arcmosással kezdek, ezután hidratáló krémet használok (legtöbbször a Lidl sajátmárkás Cien baba krémet,szépek az összetevői és nem okoz allergiát pedig én nagyon hajlamos vagyok rá)

Este szintén megismétlem ugyanezt, heti 1 x bőrradírt is szoktam használni.

Hajápolás.. hát nálam az macerásabb mert göndör nehezen kezelhető a hajam.😄

Én heti 1 x mosom a hajam, max 2 x, Garnier Botanic Therapy ricinusolajos samponját használom, ezután mindenképp kell egy hajpakolás is ami szintén ugyanaz a ricinusolajos.

Hajvégápolót Pantene Intensive Repair keratinosat használom.

Kifésüléshez az Avonos Supreme Oils terméket használom.

Szárítani úgy szoktam hogy nagyobb hajcsavarókra becsavarom a hajam ez kihúzza egy kicsit a göndörséget(göndör hajúaknak ezt ajánlom) ezután ki szoktam vasalni.

Igazából ennyi. :D

2018. nov. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A bőrápolás reggel arcmosás utána ilyen gyors arctisztító pakolás ami csak felkenek lemosok. Hajmosás, sampon majd hajerősítő hajpakolás 10-15 percig. Ettől gyönyörű csillogó fényes és puha a hajam, néha argán olajat kenek bele.

24/F

2018. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!