Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betöltöttem a 30-at! Milyen...

Betöltöttem a 30-at! Milyen bőrápolás szükséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hivatalosan is harmincas nő lettem, már nagyon vártam! Mivel tudom, hogy változni fog hamarosan a bőröm, új korszakba lépek, szeretném megkérdezni, ki mivel kezdte kezelni a bőrét ennyi idősen? :) Tudom, ránctalanítással nem kell foglalkoznom még, így is elkérik mai napig a személyimet a boltban is, meg alapból mindenki tizenévesnek néz, szóval szeretném is, ha végre a koromhoz méltóan bánnának velem. Ki mivel ápolja a bőrét 30 évesen? Köszii:)
2018. nov. 14. 16:34
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
71%
Fényvédőkrém egész évre. Igyál mindennap kollagént és aloeverát.
2018. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
44%
En a rendszeres fürdést és víz fogyasztást javaslok.
2018. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most hogy néz ki az arcápolási rutinod? Igazából ezt te tudod felmérni hogy mire van szükséged, milyen a bőrtípusod, mit akarsz rajta javítani. Természetesen fényvédő és egy jó hidratáló alap dolog, de emellett rengeteg féle dolog van ami hasznos lehet. Ez a tizenéves dolog amúgy megmosolyogtatott, persze elhiszem hogy ráncaid nincsenek de 30 körül senkinek nincs már olyan feszes, üde bababőre:) Ha egyenetlenséggel, szárazsággal nincs is problémád, akkor arcolajok és hialuronsavas, csiga kivonatos dolgok (szérum, esszencia) hasznosak lehetnek. Olyan termékeket keress ami hidratálásra összpontosít, azzal tudod megelőzni a korai ráncosodást. És amint előttem is írták a megfelelő folyadékbevitelre is figyelj, ha belülről nem hidratálod a szervezeted semmit nem fog érni amit az arcodra kensz
2018. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Utolsó, engem is megmosolyogtat hidd el,főleg,amikor a férjem helyett a 19 éves sógorom barátnőjének néznek, de ez van, megtanultam kezelni.:D Minden reggel hidratálással kezdem a napot, hetente 2x olivás-tengeri sós arcradírozást végzek, s szedek kollagén kapszulát, meg kifejezettem bőrre s hajra való vitaminokat évek óta. Sheavajjal is szoktam kenni az arcomat,azt nagyon szeretem, valamint kizárólag natúr kozmetikumokat használok. Kozmetikushoz nem járok,szinte soha nem volt pattanásom, miteszerem, esküvőmkor voltam, akkor azt mondta, nagyon különleges genetikám van,s ne kenjek semmit az arcomra.

Akkor ezen kívül jelenleg többet nem nagyon kell tennem,mint hidratálás.

2018. nov. 14. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát figyi, nem szükséges váltanod, ha úgy érzed, hogy a mostani rutinod megfelel. Tudom, miről beszélsz amúgy, mert velem is az van, hogy 18 alattinak néznek 31 évesen.


Skinsmart-on nézegess, ha érdekel a bőrápolás, nekem innen van sok szérumom. Pl. retinol nekem bejött.

2018. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!