Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a pattanásaimtól?

Figyelt kérdés
Már 13 éves korom óta küzdök a pattanásaimmal, de egyszerűen nehezen tudok megszabadulni tőlük. Abban bíztam ha majd betöltöm a felnőtt kort talán már alább maradna ez a probléma, de sajnos nem. Használtam én avonos arcpakolástól mindent, de azok is csak enyhítettek a dolgokon. Ma már azzal is küszködök, hogy ugyanúgy zsírosodik a bőrőm de egyben hámlik a homlokom és az orrom. Fogamzás gátlót egészségügyi okokból nem mertem még alkalmazni. Nem tudom mi tévő legyek. 20/L

2018. nov. 13. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a himalaya uborka szappan segít reggel este használom. Tényleg jó. És arra tudom hogy fő bűn de 1.5 hetente kb 10 perc szoli. A bőröm szép és nem patis. Ennyi szolitol nem is barna. (Nyáron szoli helyett nap, mértékkel).
2018. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz akkor a 11. kerületben van egy hely ahol ezzel foglalkoznak. IPL Akne kezelésnek hívják. Villanófényes kezelés és 2 nap alatt leszárították a durva aknéimat és kb. 4 hónapig tartott ki. Ha írsz nekem privátban akkor elküldöm a linkjüket, Ingyen ki lehet ott próbálni a kezelést. Én csak akkor csinálom meg a kezelést amikor újra előjönnek. Pár havonta ki lehet bírni azt a pár ezer forintot.
2018. nov. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is a 11. kerben voltam a kosztolányi mellett.

ipl-el gyorsan lekezelte az arcom és 4 nap után leszáradtak, azt mondta ha odafigyelek a bőrömre és utóápolást is betartom akkor 4 hónapig is ki fog tartani egy kezelés.

Még csak egy alkalmon voltam ezért nem kellett fizetni, a másodikért már 5000-kér el. De szerintem nem vészes az ára.

Máshol a varasra nyomkodásrét fizettem ennyit.

2018. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!