Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen trükkök jöhetnek szóba?

Milyen trükkök jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Hajnyíróval csak igazítani akartam a fülem mellett a hajamat, hogy picit rövidebb legyen, fül mögé akartam vágni a hajam, de véletlenül elfelejtettem a gépre rátenni a műanyag szabályzót és kb. egy 2-3 ujjnyi területen kopasz lett. Hajat is akartam ugyan festeni, ami megtörtént (fekete) és ennek tükrében a festés és hajmosás után más ötlet nem jutott eszembe, fekete filccel alaposan a hajszínhez igazodva feketére színeztem a fejbőrömet a fülemnél, ahol véletlenül kopasz lett. Nem akarom az egész fejemet emiatt a "folt" miatt kopaszra nyírni, a fekete filctoll egész jól takar, de más ötlet mi jöhet esetleg szóba? Ami nem káros a fejbőrömre a kopasz területen. (A frizurám egyébként fiús, arányosan rövid, jó lett, csak csúnyán elrontottam a fülemnél 2-3 ujjnyi területen, most fekete filctollal takarva van.)

2018. nov. 15. 11:16
 1/3 A kérdező kommentje:
A sapka / kendő és ahogy írtam, az egész frizura lenyírásán kívül most eszembe jutott, hogy a fekete cipőpaszta lehetne még megoldás, de attól tartok, hogy az erősen káros lehet és inkább maradnék egyelőre a fekete filctollnál, vagy fekete tusfestéknél. Egyéb ötleteket szeretnék kérni.
2018. nov. 15. 11:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ezt meg kell mutatnod!! :D :D
2018. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj képet légyszi!!
2018. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!