Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus utáni gyulladások...

Kozmetikus utáni gyulladások mikor gyógyulnak be?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam kozmetikusnál,egy teljes arckezelést csinált,gőzölt kinyomlodott infralámpázott...teljesen gyulladt,pirosra festette az arcom...mikorra fog ez lemenni?Ma este megyek vissza kollégiumba,szeretném ha egy kicsit holnap reggelre szebb lenne,mert az már a második nap lesz...ti nektek kb hány nap volt amire eltűntek a piros foltok?És az hány nap volt,amire teljesen regenerálódott?illetve valami kiegészítő ajánlotok a gyorsabb gyógyuláshoz(arclemosó,arckrém,voitamin stb)?

Aloe verával kentem az nem sokat segített...



2018. nov. 18. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Jézusom, keress valami szakembert, ne ehhez a henteshez járj, ez nem normális. Soha nem gyulladt még be az arcom sem a mostani (8éve járok hozzá) sem az előző kozmetikusomnál (5 évig jártam oda).
2018. nov. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!