Levágassam a hajam?

Figyelt kérdés
Most ilyen kulcscsont alatt 10 cm kb, de azon gondolkodtam hogy levágatom kulcscsontig érőre. Egyáltalán nem töredezett. A vége festett. Sokan azt mondják ne, de van aki azt mondja igen. Nektek mekkora a hajatok? Szeretitek? Sok baj van az ekkora hajjal?
2018. okt. 18. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem hátközépig érő hajam van, nagyon szeretem. Biztos nem vágatnám le, azt se bánnám ha még hosszabb lenne. Volt már vállig érő rövid hajam is, azzal sokkal több baj volt, minden reggel állítgatni kellett, hogy nézzen ki valahogy. A mostanit meg csak megfésülöm és kész is van, ha nem akarok bele semmi extrát pl. göndörítés, mert amúgy teljesen egyenes a hajam. Mikor vállig érő volt akkor össze vissza kunkorodott a vége, mindig vasalnom kellett sajnos.
2018. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Niikah válasza:

Első kérdés: Te szeretnéd, hogy addig érjen? 2. szempont: mi állna jól? Pl ha kerekebb az arcod akkor a félhosszú a nyerő. A hosszúkáshoz kb minden jól áll, a "csontosabbhoz" meg a kefe is nagyon jól néz ki, szerintem. :D

Nekem kerek az arcom, és a vállamig ér, én így érzem magam jól és előnyös. A páromnak (férfi) a háta közepéig ér a haja, és jól áll neki, szóval tényleg az a fontos, hogy olyan frizud legyen amitől magabiztos vagy, és kihozza a maxot belőled.

2018. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!