Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körülbelül középbarna hajam...

Körülbelül középbarna hajam van és fehér hajat szeretnék. Mennyire roncsolná a hajam? 16/l

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz egyből fehér, hanem szőke lesz először, de hány hajfestés után lesz fehér? És mikor lenő nagyon látványos fog lenőni?

2018. nov. 22. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól ki festi, mennyire kompetes, milyen típusú és állapotú a hajad, volt-e festve előtte 😉


A fehér kényes szín, kell rá a lila toner különben nikotinsárga vagy vörös lesz.

2018. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a kérdésedet, hogy ha lenő, akkor nagyon látványos lesz e, nem igazán érzem. Mér mit gondolsz van rá esély hogy ne legyen látványos? :) Én szőke voltam és 3 hetente kellett fodrászhoz mennem mert nem estek jól azok a kérdések hogy "és a tövét miért fesfetted barnára?" :D szóval ja, nagyon látványos lesz
2018. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon roncsolja, ne számíts egészséges hajkoronára. Száraz lesz, szalmaszerű, töredezett, nem lesz sima. A lenövés az mindenkori problémád lesz, hisz havonta 1,24 cm-t nő a hajad. Evi 15 centit.
2018. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!