Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is korpásodik a haja...

Másnak is korpásodik a haja ha nem mossa napokig?

Figyelt kérdés

Sajnos én már azona szinten vagyok hogy minden egyes nap meg kell mossam a hajam, ha nem teszem,2 nap múlva ilyen darabkás az egész fejbőröm, tiszta korpa az egész... Mitől van ez? Mivel lehet tenni ellene?


Több barátnőm is amikor mondja hogy már 1 hete nem mosott hajat és tényleg azon kívül hogy zsíros semmi más nem látszik... Nálam mi lehet a gond?



2018. nov. 28. 19:03
 1/2 Metionin ***** válasza:
Van aki hajlamosabb a korpára. Én is hetente mosom és nem zsíros, nem korpás. Az én hajam ezt igényli. A korpa sokmindentől kialakulhat, lehet a nem megfelelő sampon, a hideg, gomba, stb. Érdemes lenne megnézetni egy bőrgyógyásszal. Múltkor olvastam az almaecetről, hogy az elvileg jó korpa ellen is, lehet hogy egy próba nem ártana vele mert amúgy is szép fényes hajat csinál (én egy másfél literes palackba teszek kb. 1 decit, a többi víz és mosás után azzal átöblítem a hajam).
2018. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem korpás a hajam, de gyermekkoromban szörnyű volt. Mintha be szórták volna a fejem. Anyukám baba olajjal és sűrű fésűvel, át olajozta és ki fésülte a hajam korpás állapotában, jó alaposan. Kicsit még rajta hagytuk az olajat és megmostuk. Jelentem 10 éve nincs egy szem korpám sem!

20/L

2018. nov. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!