Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dove szappan miatt lehetnek...

Dove szappan miatt lehetnek mitesszerjeim/pattanásaim? Mit használhatnék helyette?

Figyelt kérdés
Tini vagyok. Szüleim mondták, hogy használjak sima dove szappant arcmosásra, mert hogy az jó, és ők is ezt használták. Én sosem voltam biztos abban hogy ez jó, mert hát szappan. Viszont akárhányszor megmosom vele az arcom, száraz meg húzódik, másnap reggelre meg zsíros. Lehet, hogy leginkább, vagy csak emiatt lenne tele az arcom mitesszerrel? És valamit tudnátok ajánlani, hogy mivel/mikkel tisztítsam, hidratáljam az arcom?

2018. nov. 29. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad szappannal. A legjobb az lenne, ha elmennél kozmetikushoz és ő fog ajanlani termékeket akik a te bőrtípusodra valóak
2018. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam egyszer kozmetikusnál, aki azt mondta hogy egy tonik elég arctisztításra. Ez is hülyeség, szóval a kozmetikus nem segített sokat :D
2018. nov. 29. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Juj:D

Nekem is sok miteszerem van. Én reggel csak micellás vízzel áttörlöm és bekenem hidratálóval. Este először szintén micellás vízzel lemosom a sminket, utána a himalaya mandarinos gél állagú arctisztítóját használom, illetve 3 naponta szintén himlaya barackmagos bőrradírját is. Utána alkoholmetes tonikot és végűl megint hidratálót használok. Azt vettem észre, hogy minnél több hidratálót használok, annál jobb a bőröm, pedig alapból hajlamos a zsírosodásra. Még egy bha-s kémiai hámlasztót szeretnék venni, elvileg nagyon sokat segít a miteszerek ellen.

2018. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sokat nézegettem a himalaya termékeket, mert olcsóak és egy csomóan dicsérik őket, szóval szerint be fogok vásásrolni :D Te kozmetikushoz szoktál járni, hogy kinyomja a mitesszereket, vagy eltűnnek azok lassan maguktól is?
2018. nov. 29. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!