Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, pattanásos bőrre...

Zsíros, pattanásos bőrre milyen szappant használhatnék?

Figyelt kérdés

vannak ezek a jó kis speckó szappanok, de nem tudom melyik válhatna be, melyikben bízhatok.

utána olvastam és pl ezt ajánlják zsíros, patis bőrre [link]


valaki esetleg aki ért ehhez vagy próbálkozott már valamilyennel, ami bevált írjon! :)



2015. okt. 5. 14:32
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
A zsíros bőrre nem jó ez a szilárd szappan, mert eltömíti a pórusokat. Használj valami géles lemosót inkább.
2015. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezekben ilyen természetes hozzávalók vannak, teafa, olíva meg mit tudom én. elvileg ezeknek jót kéne tenniük
2015. okt. 5. 14:38
 3/7 zsandrea.of válasza:

Mit szólnál ehhez?

[link]

Aloe verás, talán hatásos lenne a zsíros bőrödre, de mégsem szárítaná ki, mint egy szappan.

2015. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jól hangzik, teszek egy próbát ezzel is. köszi a tippet :)
2015. okt. 5. 19:47
 5/7 zsandrea.of válasza:
Szivesen :) irtam privit.
2015. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Starbucks22 válasza:
Afrikai fekete szappan!!!!! Nagyon hatásos pattanásos bőrre. Már egy hét után látható az eredmény. Bio boltokban lehet kapni, vagy neten rendelni.
2015. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
király, köszönöm!!
2015. okt. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!