Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek eltüntethető?

Szerintetek eltüntethető?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam,h az arcon az apróbb hibákat,pattanás utáni hegeket el lehet tüntetni,vagy halványítani (nem korrektor!)

Valami ötlet ? Tapasztalat ?


2010. jún. 26. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg körömvirág kenőccsel :) Én arról hallottam .
2010. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után (pár év) el tűnik magától. Mikrodermabrázióval lehet enyhíteni, vagy nekem azt mondta valaki, hogy világosító krémet kell venni és rákenni.(még nem néztem utána)
2010. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:) nyugodtan jöhet más ötlet is:)

amúgy világosító krémet hol kapok?:)

Ja és még valami..a homlokom nem sima és eléggé idegesítő,h ha végigsimítom a kezem rajta,akkor érzem,h apró kis pattanásszerű dudorodások vannak rajta,de nem igazán látszódik,szal nem nagy ragyák:D és azt szeretném valahogy elsimítani:D értitek,nem ?:P

pl, barátomnak babapopsi homloka van:D oké, más típusú bőr,de kezelem az arcom meg minden és mégsem szép a homlokom:S

2010. jún. 26. 21:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Használj a homlokra erősebb arcradírt,ami mondjuk csiszolja.Gőzöld meg egy kicsit ezáltal kinyílnak a pólusok és el tudod távolítani az aprókat is.Utána tegyél rá fertőtlenítőt.Csak homlokra teafaolaj terméket válassz.
2010. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ:) Arcradír után gőzöljem?

Amúgy az erős arcradírral való csiszolás nem sérti fel a bőrt? úgy hallottam,h nem szabad nagyon dörzsölni az arcbőrt.

2010. jún. 27. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Most voltam ezzel a kozmetikusnál. Vagy lézeres kezelés (5000 Ft/alkalom) vagy "csiszolás" (2000 Ft/alkalom).

A héten valamikor elmegyek hozzá az első kezelésre. A csiszolást választottam, mert mégis csak olcsóbb és azt mondta, hogy az eredmény mindkettőnél ugyanaz. Szerintem próbáld ki..:D Azt mondta teljesen eltűnteti.

2010. jún. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,gőzölés előtt radírozd le.A homlok bőre nem túlságosan vékony,így kevés a valószínűsége,hogy sérülne egy radírozástól.Az utánnam szólónak is igaza van a kozmetikai kezeléssel.A választás a te döntésed.Mindkettő jó megoldás a problémára.
2010. jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat ! :)
2010. jún. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!