Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Roaccutan vagy diane 35?

Roaccutan vagy diane 35?

Figyelt kérdés

Ha a diane 35 szedését abbahagyom akkor tényleg rosszabb lesz a helyzet mint amilyen volt.. tényleg pattanásos lesz az arcbőr? a Roaccutan az valójában segít? Légyszi írjátok le a tapasztalaitokat !

Egy kétségbeesett lány :S


2010. jún. 26. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett rosszabb!Teljesen elmulasztotta a pattikat!én abbahagytam rég a szedését, mert rettenetesen nagy a hormontartalma!A másik gyógyszer tsajna nem ismerem!de sok szerencsét!
2010. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen volt az arcod? Meddig szedted a gyógyszert? Nem híztál tőle vagyis nem lett nagyobb az étvágyad tőle? bocsi h így elhalmozlak a kérdésekkel :S:/
2010. jún. 27. 00:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de meddig szedted? Én azért nem merem abbahagyni, mert megölöm magam, ha előjönnek újra a pattanásaim :'(
2010. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
semmi baj :) hát én még most is szedem csak h én se merem abbahagyni :S pedig nem jó mert híztam 7 kg-t :S igaz nem látszik meg mert előtte a BMI-m a normál érték alatt volt.. de akkoris..:S és mindig olyan éhesnek érzem magam :( amúgy meg nem volt olyan csúnya az arcom de akkoris zavart mert amikor kinyomtam én vagy a kozmetikus az arcom akkor bevérzett vagy nem tudom h h kell mondani az a lényeg h vörös foltok voltak amik tökre nehezen gyógyultak.. mondjuk ezek még most is jellemzőek de még sincsennek pattijaim inkább mitesszerek az állomom.. meg a homlokomon menszesz előtt..:S csak unom már h mindig korrektorozok meg púderezek :/
2010. jún. 27. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:

A ROACUTTAN fogamzásgátlót nem sierem, de diane 35-öt szedtem 7 évig. Vérzészavarra írta fel a doki és a tök fölöslegesen szedtem, mert miután abbahagytam újra rendszertelen lett a menstruációm, de szerncsére találtam alertnatív természetes alapanyagú gyógymódot, ami segített. Szóval a kérdésedre a válasz, amikor 19 évesen elkezdtem szedni igencsak pattaános volt az arcom, miután végéeg abbahagytam a pattanások újra elójöttek. A gyógyszer, és ez nem csak a fog. teblettákra vonatkozik, hanem mindenre, NEM AZ OKOT SZÜNTETIK MEG->AMIBŐL ERED A "BETEGSÉG"HANEM A TÜNETEKET NYOMJÁK EL! tehát ha abbahagyja vki úgyanúgy pattanásos lesz, de ugye az ember élete végig nem szedhet fog. tablettát.Ráadsul olyan mellékhatásai is lehetnek, amik nem ismertek vagy nincs feltüntetve a tájékoztatón. Nekem a diane 35 nagyon csúnyán tönkrevágta az arcomat- Májfoltos lett. Mire rájöttem hogy a gyógyszer mellékhatás okozza nem mondom, hogy késő volt, de még időben abbahagytam, azért nem volt vészes az arcom, de csúnya volt. Már 2 éve küszködök hogy tegyek a májfolt ellen vmit, és mára sikerült elérnem, hogy fehérítő kozmetikumokka szépen sikerült elhalványítanom.De én soha többet nem szedek semmilyen hormon tartalmú készítményt és más gyógyszert sem.Ráadásul a tájékoztatóban ne is volt leírva mint egy lehetséges mellékhatás a sok közül, de ez még mindig a jobbik eset mint egy trombózis vagy méhnyakrák. Persze valaki évekig szedi és azt hiszi, óó nálam semmilyen mellékhatás nem jelenzkezet és valószínűleg nem is fog, de téved, mert a évek alatt szép lassan kialakuléhat vmi.

Szóval én nem ajánlom a fog tabit.

Hány égves vagy? mert ha kamasz, ebben a korban természetes a sok pattanás.Külsőleg kezeld kozmetikumokkal, nagyon jók, amit én használok/használtam az ilcsi www.ilcsi.com, belsőleg meg erősen ajánlom a méregtelenítést, az aloe vera italok sejtszinten méregtelenítenek.

Mikor méregtelenítek egy időben sorra jönnek ki a pattik, nyílván valami méreganyagot talált a szervezetemben és ilyen formában "teszi ki" a bőrömre.

A gyógyszer nem megoldás, keress természetes alternatív megoldást.

Ha kell segítek!

26/L

2010. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a roaccutan az nem fogamzásgátló hanem egy erős gyógyszer ami a durva pattanásokat eltünteti.. mondjuk nekem nem durva de mégis idegesítenek ezek a foltok :( jah és 17 éves leszek 1 hónap múlva..
2010. jún. 27. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Én fogamzásgátlót soha nem szedtem,de Roaccutant igen.

Nagyon ronda volt az arcom már mindent kipróbáltam és semmi nem használt.Az sem a mit a bőrgyógyászok írtak fel.Aztán elmentem a kozmetikusom bőrgyógyász ismerőséhez és ő írta fel nekem.1 évig szedtem és szépen rendbe hozta a bőrömet.Azóta sincs semmi,pedig már lassan 10 év is eltelt azóta...

28/N

2010. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Nekem nem az arcomon voltak a pattik, hanem a hátam volt tele!2 évig szedtem, de én fog.gátlónak szedtem!De a pattikat is eltüntette a hátamról!Én egy kilót sem híztam tőle!pedig ettem mint egy h_lye!Mikor abbahagytam, talán 3db jött vissza a hátamra, ami már azóta elis tünt!

24/L

2010. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!