Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nagyon száraz arcbőrr...

Tudnátok nagyon száraz arcbőrre hidratáló krémet ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Édesanyámnak karácsonyra valami arckrémet szeretnék venni, mert szegénynek még semmi nem vált be neki. Használt már gyógyszertári krémet, shea vajat, olívaolajat, de pl. drogériás krémeket nem igazán, talán 1-2 félét, mert nem szeret sokat költeni ilyen dolgokra. Én viszont szeretnék venni valami (nem horror árú) krémet, mert megérdemli. :) 58 éves egyébként.


Előre is köszi a segítséget!


2018. dec. 3. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

vagy Eucerin

2018. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyon száraz bőrömre, (még a szájamra is!!!) a hagyományos tégelyes nivea vált be.

Kissé idegesítő, hogy lassan szívódik fel, de utána nem szárad ki újra hamar vagy jobban.


Más spéci szájhidratálók vagy arckrémek esetén hiába volt kellemes, hogy hamar felszívódott, néha még jobban kiszáradt a bőröm tőle....


Meg úgy szokták mondani a hozzáértők, hogy a víztartalmú cuccok nem hatékonyak ilyen hidegben....

2018. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én bőröm, ha nem használok jó krémet, akkor darabokban szakad le. Éjszakára így vastagon szoktam bekenni a kritikus területeket a Nivea kék krémjével. Reggel pedig a Nivea soft krémjét használom.
2018. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon száraz atópiás arcbőr, Bioderma Sensibio és Hydrabio krémek váltak be rá.
2018. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!