Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bjutis csajok, segítség! Lesz...

Bjutis csajok, segítség! Lesz egy kezelésem, és emiatt nagyon száraz lesz az arc bőröm, milyen hidratálót ajánlanátok, illetve ajakápolót? Férfias illat előnyben

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik márka/termék lenne jó, néztem Nivea hidratálókat, de nem sok jót írnak róla, ezért kérném a segítségeteket, előre is köszi puszi érte?! :D

2018. nov. 20. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
'bjutis' 🤦🏻‍♀️
2018. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kezelésen kérdezd meg, mert lehet, hogy nem mindegy, hogy mit használsz. Ajakápolóból én gyógyszertári saját márkásat szoktam. Nem drága, és ez a legjobb eddig.
2018. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Honnan tudjuk, antibjuti? Nekünk is hosszú hónapok, évek, mire rájövünk, kikísérletezzük, mi a legjobb.
2018. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kötekedni akartam, csak véleményt kértem, hátha valakinek van ilyenben tapasztalata, vagy "ért hozzá"
2018. nov. 20. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A te bőrödhöz nem értünk. Ha meg eddig nem használtál semmit, nem tudod, mire hogy reagál a bőröd.


Ha lenne egy termék, már el tudnánk indulni valamerre. De szerintem ha ez arckezelés lesz, kapni fogsz arckrémet a végén. Én legalábbis mindig kapok.

2018. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bjutis 😂😂😏😂😂😂


Először azt hittem valami új márka

2019. jan. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!