Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos hajpakolásokról vélemén...

Kallos hajpakolásokról vélemény? Ahogy nézegettem egész jó áruk van és nagy kiszerelésűek. (száraz, töredezésre hajlamos göndör a hajam)

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jók. Meg is lepődtem, mert tényleg olcsó, főleg a méretéhez képest. Nekem ezerszer jobb, mint a kis kiszerelésű, drága cuccok. Multivitaminosat használom. Ami még tetszik benne, hogy úgy lesz puha a hajam, hogy nem lesz közben zsíros. Mert korábban olyan pakolást már sikerült találnom, ami tényleg selymesített, csak totál zsírosította a hajam.
2018. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen én is ebben a cipőben járok.:)
2018. dec. 4. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Felejtsd el, a Kallos pakolások mind ócska, filléres vackok, semmit sem érnek, teli vannak nyomva szilikonokkal.

Ami nekem bevált, az a Botanicals, illetve a Garnier Hair Food pakolások.

Ezek szilikon-és parabénmentesek, és még az én nehezen kezelhető, vastag szálú hajam is könnyen fésülhető, és selymes lesz tőle :)

2018. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, utánanézek! :)
2018. dec. 4. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Tescoban, drogériában, Rossmannban, DM-ben NEM VÁSÁSOLUNK arcra, kézre és hajra való terméket! Hihetetlen, hogy 2018-ban ezt még el kell mondani. Az összes úgy van kitalálva, hogy pár óráig hidratál, aztán kiszárít, hogy vegyél még többet. Hajra és bőrre csak a Marionnaudban vagy a Douglasben szabad venni.
2018. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, azért is írtam ki ide a kérdést, hogy érdemes-e megvásárolni. :)
2018. dec. 6. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki, sosem volt festve a hajam és a rózsaszín dobozos, keratinos változatát használom már több, mint egy éve. Anyukám rendszeresen festi a haját évek óta, és ő is ezt a rózsaszínt szereti, barátnőmnek göndör, száraz haja van, próbálta a keratinosat és a proteineset is (azt hiszem, ez a neve ugyanettől a márkától, csak világoskék), és ő is nagyon szereti.

Mindhárman többször újravettük már ezeket a termékeket. Belváltak, lassan fogynak és az illatuk is nagyon jó. Szerintem fölösleges 5000 forintokat otthagyni egy kis tégelyes hajpakolásért, ami kábé három alkalomra elég, ha hosszú haja van az embernek.

Ha meg mégsem válnának be, próbáld ki a természetes olajos pakolásokat (pl. ricinusolaj+kókuszolaj).

2019. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!