Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Nektek bevált valamilyen drogériás kencefice?

Szeretnék valamilyen arcfeszesítőt, mert mostanában sokat stresszeltem, keveset ittam és aludtam és nem táplálkoztam helyesen és nem hittem volna, hogy velem is megtörténhet de 30 éves vagyok és a napokban vettem észre, hogy bizony az utóbbi életmódom elkezdett meglátszani a bőrömön. Nyilván csodaszerek nincsenek, az időt megállítani nem lehet, de valami gyorssegély létezik? Akár ami picit "feltölt", akár ami lelassítja? Valami ami nektek bevált és bátran ajánlanátok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kor, stressz, ránc, arc

2018. dec. 6. 07:45  Privát üzenet  

A válaszok
A balea krémek nagyon jók. Én a q10-est használom.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. dec. 6. 08:16 Privát üzenet
Lemaradt, hogy ez a dm sajátmárkás terméke.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. dec. 6. 08:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, tudom. És tényleg a saját márkás, olcsó termékek érnek valamit? Nekem ez olyan hihetetlen. :)

# 3/3Időpont 2018. dec. 6. 12:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Narancsbőrre valakinek bevált valami?
Mit ajánlanátok a M@nna és az llcsi méregdrága termékei helyett jobb áron ami nektek bevált?
Jojoba olaj vízhiányos bőrre? Bevált valakinek?
Valaki ismer olyan férfit aki csináltatott végleges szőrtelenítést a hónalján és bevált neki?
Anyukámnak (45éves) tudnátok ajánlani valami házi arcmaszkot? Vagyis én szeretnék neki segíteni mert ma beszélgettünk és észrevettem hogy a szeménél (halantek fele) kezd...
Valaki próbált már itt anál világosító krémet? Ha igen, leírná a tapasztalatait, hogy bevált-e és mégis milyen márkát használt?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!