Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek bevált valamilyen...

Nektek bevált valamilyen drogériás kencefice?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen arcfeszesítőt, mert mostanában sokat stresszeltem, keveset ittam és aludtam és nem táplálkoztam helyesen és nem hittem volna, hogy velem is megtörténhet de 30 éves vagyok és a napokban vettem észre, hogy bizony az utóbbi életmódom elkezdett meglátszani a bőrömön. Nyilván csodaszerek nincsenek, az időt megállítani nem lehet, de valami gyorssegély létezik? Akár ami picit "feltölt", akár ami lelassítja? Valami ami nektek bevált és bátran ajánlanátok.

2018. dec. 6. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A balea krémek nagyon jók. Én a q10-est használom.
2018. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy ez a dm sajátmárkás terméke.
2018. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom. És tényleg a saját márkás, olcsó termékek érnek valamit? Nekem ez olyan hihetetlen. :)
2018. dec. 6. 12:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a Balea pattanásos bőrre való arclemosó géljét használom, és azóta az arcom teljesen letisztult, pattanásnak nyoma sincs, még menzeszkor sem!

Számomra is hihetetlen volt elsőre, hogy ennyire jó lehet egy 1000 ft alatti termék.

Arckrémből egyébként én a Helia D Aquaboom-ot használom, az sem drága, de nagyon elégedett vagyok vele :)

2019. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!