Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megvágtam egy anyajegyemet?...

Megvágtam egy anyajegyemet? Mit tegyek milyen problémám lehet?

Figyelt kérdés
Arcra borotválkoztam és az állam volt egy anyajegy aminek a közepét megvágtam és vérzik. Ha sima vágás lenne nem izgatna annyira de nem tudom hogy mennyire számít hogy anyajegy.... esetleg valaki tapasztalat? börgyógyász? (akkormár megnézetem a többit is)
2018. dec. 6. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézesd meg bőrgyógyásszal még ha nem látsz felszíni elváltozást, ha a szöveteket megsértetted, ki tudja mi történhet.
2018. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aztmondanám, hogy nem kell túlgondolni csak figyelj rá.


Viszont ha kiemelkedik az lenne a legjobb ha leveteted. Egy vágástól nem lesz baja, de rendszeres borotválkozáskor kényelmes ha nem kell rá figyelni.


Vágni nem, de kaptam már bele útban lévő anyajegybe. Leszedettem, máskor is így tennék. Ha mechanikai hatásoknak kitett helyen van és ki is emelkedik az a legbiztonságosabb.


A hagyományos kivágós módszernél minimális heg marad, ott hiányos lesz kicsit a szakáll. Szerintem nem zavaró, nőként cukinak tartom az ilyen apró szépséghibákat. Lézeres eltávolítás esetén nincs személyes tapasztalatom a végeredményről.

2018. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!