Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Megvágtam egy anyajegyemet? Mit tegyek milyen problémám lehet?

Arcra borotválkoztam és az állam volt egy anyajegy aminek a közepét megvágtam és vérzik. Ha sima vágás lenne nem izgatna annyira de nem tudom hogy mennyire számít hogy anyajegy.... esetleg valaki tapasztalat? börgyógyász? (akkormár megnézetem a többit is)

dec. 6. 19:26  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenképp nézesd meg bőrgyógyásszal még ha nem látsz felszíni elváltozást, ha a szöveteket megsértetted, ki tudja mi történhet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont dec. 6. 19:39 Privát üzenet

Aztmondanám, hogy nem kell túlgondolni csak figyelj rá.

Viszont ha kiemelkedik az lenne a legjobb ha leveteted. Egy vágástól nem lesz baja, de rendszeres borotválkozáskor kényelmes ha nem kell rá figyelni.

Vágni nem, de kaptam már bele útban lévő anyajegybe. Leszedettem, máskor is így tennék. Ha mechanikai hatásoknak kitett helyen van és ki is emelkedik az a legbiztonságosabb.

A hagyományos kivágós módszernél minimális heg marad, ott hiányos lesz kicsit a szakáll. Szerintem nem zavaró, nőként cukinak tartom az ilyen apró szépséghibákat. Lézeres eltávolítás esetén nincs személyes tapasztalatom a végeredményről.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont dec. 6. 21:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megvágtam véletlenül az anyajegyemet, lehet belőle komolyabb bajom?
Borotvalkozás közben megvagtam magam volt egy seb bevarasodott raktam ra raktapaszt viszont mikor le húztam le vette a fele varat most mit tegyek hagyjam?
Megvágtam az anyajegyemet borotválkozás közbe lehet belőle gond?
Megvágtam egy kicsit kiálló anyajegyemet a hónaljamon, borotválkozásnál. Nem vérzett nagyon, csak egy pici pöttyben azért látszott hogy jött belőle vér a szélén tán. Szerintetek...
Véletlen borotválás közbe megvágtam a a herémen az anyajegyemet és verzett is lehet valami komolyabb bajom belőle?
Lábam borotválásánál véletlen megkarcoltam, megvágtam a lapos, bőrbe mélyedő anyajegyemet, egy pici bőr jött fel de az anyajegy nem vérzett. Lehet valami bajom? Nem lehet hogy...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!