Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hirtelen nagyon elkezdett...

Hirtelen nagyon elkezdett zsírosodni a hajam! Mitől és mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Alapból is vékony, lelapuló hajam van, viszonylag hamar zsírosodott eddig is. De ilyen hajra való samponnal egész okés volt két három napig... Este megmostam, másnap szép volt, azutáni nap is tudtam hordani kibontva. Harmadnapra már csak copfban vagy fonva még oké volt azán újra mosás.

Most kb két hete nagyon felgyorsult a zsírosodás. Este megmosom és már délben nem olyan mint kéne. Már kissé összeáll, estére látszik is a zsírosság, másnap muszáj megint mosnom. Munkám miatt mindig szépen és ápoltan kell kinézzek és most kétségbe vagyok esve. Mit tehetnék? Segitsen valaki. 21n


2018. dec. 7. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:

A hideg miatt tobb zsirt termel a fejbor.

A muszalas sapkatol is lelapultabb lesz.

Ugyanilyen hajam van. H mit teszek? Kontyban hordom. Munkahelyre ugyis az a legjobb hajviselet.

Ne mosd ennyiszer mert korpas lesz a fejborod.

2018. dec. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!